درخواست کمک دوجا کت از ایلان ماسک

دوجا کت

پس از اینکه نام نمایشی توییتر دوجا کت به «کریسمس» تغییر پیدا کرد و قفل شد. دوجا از ایلان ماسک درخواست کمک کرد.

او پس از اینکه متوجه شد کاربران تایید شده نمی توانند نام خود را تغییر دهند از مدیر عامل جدید پلتفرم کمک خواست. دوجا کت پنجشنبه در توییتی نوشت: “من نمی‌خواهم برای همیشه کریسمس باشم @elonmusk لطفا کمک کنید اشتباه کردم.” او به طور تصادفی نام نمایشی خود را به عنوان “کریسمس” تغییر داده بود.

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 به نظر می رسد دوجا نام نمایشی خود را در 31 اکتبر در توییتر تغییر داده است. این اعلامیه همراه با یک تصویر گرافیکی “کریسمس مبارک” در فید او ارسال شده است.

از زمانی که ماسک مدیریت توییتر را در دست گرفت تغییرات سریع و متناقضی را در برنامه راستی‌آزمایی سایت رسانه‌های اجتماعی ایجاد کرده است.

این سیستم قبلاً برای تأیید کاربران معتبری که دارای حساب‌های عمومی هستند مانند مقامات دولتی، افراد مشهور و روزنامه‌نگاران استفاده می‌شد. اما اکنون ماسک گفت هر فردی با پرداخت 8 دلار در ماه می تواند تیک آبی را دریافت کند.

به گفته The Verge کاربرانی که قبلاً تحت سیاست توییتر تأیید شده بودند، دیگر نمی‌توانند نام نمایشی خود را در برنامه تغییر دهند. حداقل در حال حاضر برای جلوگیری از جعل هویت.

دوجا کت

پاسخ ماسک به دوجا

دوجا پنجشنبه در توییتی نوشت: «چرا نمی‌توانم نامم را اینجا عوض کنم». او با یک توییت دیگر ادامه داد: “چگونه آن را تغییر دهم، لعنت به تو ایلان” اواخر پنجشنبه،ماسک به توییت‌های دوجا پاسخ داد و به او گفت که اکنون می تواند نام خود را تغییر دهد.

ماسک در توییتر خود نوشت: «شما اکنون می توانید نام خود را تغییر دهید.»

پس آزاد شدن اکانت دوجا و تغییر نام، او یک توییت زد و مستقیما از ماسک تشکر کرد. او نوشت، “متشکرم elon @elonmusk.”

دوجا کت

خواننده آهنگ «بیشتر مرا ببوس» همچنین تصویر پروفایل خود را با نمای نزدیک از چهره خود به روز کرد.

Doja Cat یک کاربر فعال توییتر است که اغلب افکار بدون فیلتر خود را با دنبال کنندگان خود در این پلتفرم به اشتراک می گذارد. در ماه مارس، این خواننده پس از واکنش شدید طرفداران در پاراگوئه که گفتند احساس می‌کنند از سوی او نادیده گرفته شده‌اند، موسیقی را کنار می‌گذارد. با این حال او اخیراً در مصاحبه ای به CR Fashion Book گفته است که در حال حاضر روی موسیقی جدید کار می کند.

منبع Yahoo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + بیست =