تریلر فصل سوم سریال The Great با بازی ال فانینگ

تریلر فصل سوم سریال The Great

تریلر فصل سوم سریال The Great منتشر شد. کبیر (The Great) یک سریال کوتاه کمدی-درام آمریکایی است که بر اساس داستان به قدرت رسیدن کاترین کبیر، ملکه روسیه ساخته شده‌است. تمام ۱۰ قسمت از فصل اول از طریق هولو منتشر شد. نقش‌های اصلی این سریال را ال فانینگ در نقش کاترین کبیر و نیکلاس هولت در نقش پتر سوم، امپراتور روسیه بازی می‌کنند.

«جیسون آیزکس» در فصل سوم نقش پدر فقید پیتر را تکرار خواهد کرد. این فصل مانند دو فصل پیشین از ۱۰ اپیزود تشکیل شده است. فصل اول و دوم این سریال از «راتن تومیتوز» به ترتیب امتیاز ۸۹ و ۱۰۰ درصد دریافت کرده‌اند.

فصل اول این سریال اوایل سال ۲۰۲۱ نامزد گلدن گلوب بهترین سریال کمدی یا موزیکال، بهترین بازیگر مرد برای هولت و بهترین بازیگر زن برای فانینگ شد و «مت شکمن» و «تونی مک‌نامارا» با فصل اول نامزد امی بهترین کارگردانی و نویسندگی شدند.

 

داستان سریال

«کبیر» داستانی در مورد «کاترین کبیر» با بازی فانینگ روایت می‌کند که طولانی‌ترین دوران سلطنت را به عنوان یک زن (زن خارجی) در تاریخ روسیه داشت. دیگر بازیگران سریال «نیکلاس هولت» در نقش «امپراطور پیتر سوم» همسر کاترین، «فیبی فاکس»، «آدام گادلی»، «چریتی ویکفیلد»، «داگلاس هاج»، «ساشا داوان»، «سباستین دسوزا»، «جیلین اندرسون» و «بلیندا برومیلوو» بودند.

فصل سوم «کبیر» ۱۲ مه از هولو پخش خواهد شد.

تریلر فصل سوم سریال The Great :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 7 =