سرنوشت سوپرگرل ساشا کال پس از خداحافظی هنری کویل از سوپرمن

سوپرگرل ساشا کال

خداحافظی و کنار گذاشتن هنری کویل از نقش سوپرمن نشان دهنده تغییرات بزرگی برای دنیای دی سی است. خصوصا در مورد سرنوشت سوپرگرل ساشا کال بعد از The Flash. کمتر از دو ماه پس از اینکه هنری کویل بازگشت خود را به عنوان سوپرمن پس از نقش کوتاهش در فیلم Black Adam اعلام کرد. جیمز گان از استودیو دی سی فاش کرد که سوپرمن مجددا راه اندازی خواهد شد. اما کویل در فیلم جدید نقش سوپرمن را بازی نخواهد کرد. انتظار می‌رود فیلم سوپرمن گان اولین فیلم در فهرست جدید استودیو دی‌سی باشد.

هر چیزی بعد از Aquaman and the Lost Kingdom به جز Joker: Folie à Deux و Matt Reeves The Batman Universe توسط جیمز گان و پیتر سفرن DC Studios ساخته خواهد شد. به این ترتیب آینده هر شخصیت یا خط داستانی معرفی شده در هر یک از فیلم‌های 2022 دی‌سی به محض اعلام استودیوی دی‌سی گان و سفرن به یک معما تبدیل شد. با این حال پس از خروج هنری کویل از سوپرمن آینده دنیای دی سی روشن تر شده است.

سوپرگرل ساشا کال

خروج سوپرمن هنری کویل خبر بدی برای سوپرگرل است؟

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 فیلم بعدی سوپرمن یک ریبوت خواهد بود. به این معنی که هر چیزی که به سوپرمن هنری کویل مرتبط باشد از بین رفته و بازگشت نخواهد داشت. این احتمالاً شامل سرنوشت سوپرگرل ساشا کال می‌شود. که منشأ آن در فلش هنوز یک راز است. ریبوت سوپرمن به کارگردانی جیمز گان یک داستان اصلی نخواهد بود. بلکه داستان زندگی کلارک کنت را در اولین روزهای او به عنوان سوپرمن دنبال می‌کند. به این معنی که مخاطبان نسخه‌های جدیدی از سوپرمن، لوئیز لین و دیگر شخصیت‌های مرتبط با سوپرمن را نیز خواهند دید. در واقع،فیلم سوپرمن گان می تواند آغاز یک دنیای کاملاً جدید DC باشد.

یک ریبوت کامل DCU که نه تنها سوپرمن هنری کویل بلکه کل لیگ عدالت را بازنویسی می‌کند. پس از انتشار اخبار راه‌اندازی مجدد سوپرمن و لغو فیلم Wonder Woman 3، سال 2023 می‌تواند پایان DCEU یا دنیای قدیم دی سی باشد. به این معنی که عناصری مانند سوپرگرل فلش ادامه نخواهند داشت. جیمز گان برنامه آینده استودیو دی سی را به عنوان یک «دی سی یو جدید» توصیف می کند. در حالی که سوپرگرل ساشا کال در فیلمی معرفی می شود که به شدت به DCEU کنونی یا همان دنیای دی سی قدیم وابسته است.

سوپرگرل ساشا کال

آیا سوپرگرل بعد از فلش بازخواهد گشت؟

راه‌اندازی مجدد فیلم سوپرمن به این معنی است که داستان سوپرمن از صفر شروع می‌شود و استودیو دی‌سی جیمز گان نسخه‌ای از معروف‌ترین قهرمان دی‌سی را خواهد ساخت. بنابراین، همه چیز نشان می‌دهد که سوپرگرل ساشا کال و دیگر شخصیت‌های DCEU پس از سال 2023 بازنمی‌گردند. در حالی که سوپرمن هنری کویل تنها شخصیت DC است که بازسازی‌اش تایید شده است. راه‌اندازی مجدد فرانچایز سوپرمن DCEU و بقیه لیگ عدالت منطقی نیست. باز هم با در نظر گرفتن تمام این موارد، جالب است که ببینیم DCU جدید بتواند بازیگران و شخصیت هایی را که تحت تأثیر تغییرات فرانچایز قرار گرفته اند، بازگرداند.

برای مثال فیلم Batgirl اثر لزلی گریس هرگز اکران نخواهد شد. در حالی که بازگشت بتمن مایکل کیتون و سوپرگرل ساشا کال تا کنون محدود به The Flash هستند. اگر DCU جدید به استفاده از مفهوم چندجهانی ادامه دهد. می‌توان انتظار داشت که شخصیت های مختلف دنیای دی سی باز هم در فیلم ها حضور داشته باشند. اگرچه کمی دشوارتر است که قبول کنیم ساشا کال به عنوان نسخه ای متفاوت از Supergirl به عنوان بخشی از داستان سوپرمن به دنیای جدید DCU بازگردد. در نهایت جیمز گان از استودیوی دی سی گفت که در مورد همکاری های آینده با هنری کویل بحث شده است. بنابراین شاید همین اتفاق در مورد ساشا کال و دیگر بازیگران DCEU که ممکن است شخصیت هایشان باز نگردند، رخ دهد.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =