ریان جانسون کارگردان فیلم Knives Out؛ Glass Onion یک دنباله مستقل

ریان جانسون کارگردان فیلم Knives Out

ریان جانسون کارگردان فیلم چاقوکشی در مورد ساخت Glass Onion: A Knives Out Mystery مصاحبه کرد و گفت از اینکه این فیلم عنوان Knives Out را همراه خود دارد، بسیار ناراحت هستم.

جانسون تلاش زیادی کرد تا دنباله‌ای برای فیلم موفق ۲۰۱۹ خود یعنی Knives Out بسازد که داستان مستقل خودش را داشته باشد و فقط کارآگاه بنوا بلان از فیلم اول در آن حضور داشته باشد.

ریان جانسون کارگردان فیلم چاقوکشی در مصاحبه ای به آتلانتیک گفت: صادقانه بگویم، من از اینکه در عنوان  A Knives Out Mystery را داریم عصبانی هستم. “من می خواهم آن را فقط Glass Onion بنامید.”

جانسون اضافه کرد: «من متوجه شدم که مخاطبان چه چیزی می خواهند و سعی کردم خواسته آنها را برآورده کنم. اما برای من جذاب تر است که هر فیلم مانند یک رمان جداگانه در قفسه کتابخانه باشد. ولی خواست مردم و مخاطبان این است که فیلم ها به صورت دنباله دار و سریالی پیش بروند.»

ریان جانسون کارگردان فیلم Knives Out

طبق اخبار هالیوود مووی 21 این فیلمساز که کارگردانی و نویسندگی فیلم Star Wars: The Last Jedi در سال 2017 را نیز بر عهده داشت، با وجود اینکه ساخت دومین فیلم از یک سه گانه را برعهده داشت. سعی کرد به این فیلم پایان دهد.

ریان گفت: «در فیلم جنگ ستارگان سعی کردم پایانی جهنمی برای آن بسازم. من به طور کل به پایان هر چیزی علاقه مندم. تا جایی که حتی با وجود اینکه فیلم به صورت سه گانه بود سعی کردم در قسمت دوم به آن پایان بدهم.» «یک پایان خوب هر چیزی را به یک شی زیبا برای خودش تبدیل می کند. این همان چیزی است که یک فیلم را به اثر ماندگار تبدیل می کند.»

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 17 =