تریلر فیلم 2023 Love at First Sight با بازی هیلی ریچاردسون

تریلر فیلم 2023 Love at First Sight

تریلر فیلم 2023 Love at First Sight منتشر شد. عشق در نگاه اول یک فیلم عاشقانه آمریکایی به کارگردانی ونسا کاسویل بر اساس فیلمنامه ای از کیتی لاوجوی است که بر اساس رمان عشق در نگاه اول نوشته جنیفر ای اسمیت در سال 2011 ساخته شده است. در این فیلم هیلی لو ریچاردسون، بن هاردی، دکستر فلچر، راب دیلینی، سالی فیلیپس و جمیلا جمیل به ایفای نقش پرداخته اند.

در نوامبر 2020 هیلی لو ریچاردسون به این فیلم با کارگردانی ونسا کاسویل بر اساس فیلمنامه ای از کیتی لاوجوی، بر اساس رمان «احتمال آماری عشق در نگاه اول» نوشته جنیفر ای. اسمیت در سال 2011، به بازیگران فیلم در ژانویه 2021، بن هاردی، دکستر فلچر، راب دیلینی، سالی فیلیپس و جمیلا جمیل به بازیگران فیلم پیوستند.

 

داستان فیلم

این فیلم داستان دو غریبه‌ای را روایت می کند که در فرودگاه «جان اف. کندی» با یکدیگر برخورد می‌کنند و در پروازشان از نیویورک به لندن به سرعت عاشق یکدیگر می‌شوند. آنها در طول پرواز با یکدیگر صحبت می کنند و اوقات خوبی را می گذرانند. هنگام خداحافظی از یکدیگر در فرودگاه لندن شماره های یکدیگر را می گیرند. اما بر اثر یک اتفاق شماره ها از دسترس خارج می شود و این زوج باید مسیرهای مختلفی را برای پیدا کردن یکدیگر طی کنند.

این فیلم قرار است در تاریخ 15 سپتامبر 2023 از طریق نتفلیکس منتشر شود.

تریلر فیلم 2023 Love at First Sight:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 8 =