تریلر The Grand Tour: Eurocrash با حضور جرمی کلارکسون

اولین تریلر The Grand Tour: Eurocrasht قسمت ویژه و جدید مستند “تور بزرگ” با عنوان “Eurocrash” منتشر شد. جرمی کلارکسون، جیمز می و ریچارد هاموند برای یک سفر جاده ای 1400 مایلی در سراسر اروپای مرکزی از گدانسک در لهستان تا دریاچه بلد در اسلوونی، دوباره گرد هم می آیند. این سه نفر با چرخش دوران جنگ سرد به هیجین های معمول خود می رسند.

عنوان اپیزود «Eurocrash» می باشد؛ که معنای رنگ سیریلیک ساختگی است و کلارکسون درباره مستند می‌گوید: «ما به جایی که قبلا بودیم می رویم پشت پرده آهنی جنگ سرد». با این حال، کلارکسون، می و هاموند با ماشین آلات بلوک شرق و شوروی به سفر حماسی نخواهند رفت. کلارکسون پشت فرمان Mitsuoka Le-Seyde. خواهد بود. خودروی ژاپنی عجیب دهه 1990. که حول یک نیسان سیلوا S13. ساخته شده است. می و هاموند خودروهای آمریکایی، کراسلی کانورتیبل دهه 1940 و شوی SSR دهه 2000 را رانندگی خواهند کرد.

کلارکسون، می و هاموند در طول سفر خود از یک رویداد تاریخی فرمول عید پاک بازدید خواهند کرد. دسته مسابقه‌ای در دوران جنگ سرد که ماشین‌های مسابقه تک‌نفره. از اجزای ماشین‌های تولیدی ساخته می‌شوند. این گروه همچنین به موزه مومی در کراکوف، لهستان، مجسمه مومی خنده‌دار وحشتناکی از قهرمان بریتانیایی فرمول یک، نایجل منسل، می بینند و آن را میدزدند.

تریلر The Grand Tour: Eurocrash

لازم به ذکر است که این تریلر با آهنگ The Final Countdown. تظیم گردیده است. در حالی که این آهنگ می تواند به سادگی اشاره ای به دهه 1980 باشد، ولی این آهنگ می تواند به این نکته اشاره کند که این آخرین قسمت های گرند تور است. آمازون وقتی قرارداد فعلی اش در سال 2024 به پایان می رسد، دیگر این برنامه را تمدید نمیکند. چرا که کلارکسون به مگان مارکل، عروس خانواده سلطنتی در روزنامه انتقاد کرده است. با این حال جیمز می در مصاحبه ای اعلام کرد، آمازون چیزی درباره کنسل کردن، سریال نگفته است.

تریلر The Grand Tour: Eurocrash

در حال بارگذاری پخش کننده...

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + بیست =