تریلر فیلم Knights of the Zodiac با هنرنمایی شان بین

تریلر فیلم Knights of the Zodiac

تریلر فیلم Knights of the Zodiac منتشر شد. شوالیه‌های زودیاک یک فیلم اکشن فانتزی توکوساتسو محصول سال ۲۰۲۳ به کارگردانی توماس باگینسکی کمپبِکِن، فیلمنامه‌ای از مات‌کن است. و کیل موری، بر اساس مانگای Saint Seiya اثر Masami Kurumada. در این فیلم ماکنیو، فامکه جانسن، مدیسون ایزمن، دیگو تینوکو، مارک داکاسکوس، نیک استال و شان بین به ایفای نقش پرداخته اند.

نویسنده Saint Seiya، Masami Kurumada، تقریباً تا زمانی که روی مانگا کار می‌کرد. می‌خواست آن را با یک فیلم لایو اکشن اقتباس کند. در نهایت در سال 2017 چراغ سبز را گرفت. در ابتدا قرار بود این فیلم یک محصول مشترک با سونی پیکچرز و شرکت چینی A Really Good Film Company باشد، که بعدا قضیه تغییر پیدا کرد. فیلمنامه اصلی توسط جاش کمپبل و مت استوکن اقتباس شد.

فیلمبرداری بین جولای و سپتامبر 2021 در مجارستان انجام شد و بودجه ساخت آن 60 میلیون دلار بود. اندی چنگ هماهنگی مبارزه و شیرین کاری را انجام داد.

 

داستان فیلم

هنگامی که الهه جنگ در بدن دختری جوان تناسخ می یابد. سیا یتیم خیابانی متوجه می شود که این الهه قرار است از او محافظت کند و جهان را نجات دهد. اما تنها در صورتی که بتواند با گذشته خود روبرو شود و شوالیه زودیاک شود.

شوالیه زودیاک قرار است در 28 آوریل 2023 در ژاپن و در 12 می در ایالات متحده اکران شود.

تریلر فیلم Knights of the Zodiac :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 11 =