10 سوال اصلی درباره فصل دوم سریال Wednesday

wednesday

کلاغ‌ها خبر آورده‌اند که چهارشنبه گذشته را صرف تماشای Wednesday نتفلیکس کرده‌اید، سریالی درباره ونزدی آدامز، دختر نوجوان خانواده آدامز. در این مقاله به سوالات اصلی فصل دوم wednesday می پردازیم. با مووی 21 همراه باشید.

ونزدی (سریال، نه دختر) ونزدی (دختر، نه سریال) را به یک مدرسه شبانه روزی بداخلاق گوت برای «اخراجی ها» می برد. جایی که او درگیر داستان های زیادی می شود. از یک قتل قدیمی که والدینش در آن دخیل بودند گر‌فته تا مرگ‌های عجیبی که در شهر کوچک جریکو در ورمونت اتفاق می‌افتد، و از مثلث عشقی و دسته‌های دبیرستانی گر‌فته تا تنش بین «اطرافی‌ها» و «هنجارها»، ونزدی(سریال ، نه دخترِ سریال) حجم زیادی را در فصل اول هشت قسمتی در بر می گیرد.

منطقی ا‌ست که تعداد انگشت‌شماری سوال بی پاسخ وجود دا‌شته با‌شد.

هشدار: این مقاله ممکن است اسپویل‌های از سریال Wednesday داشته باشد.

چرا مورتیشیا و ونزدی باهم کنار نمی‌آیند؟

سوالات اصلی فصل دوم wednesday

از همان لحظه ای که ونزدی شروع می شود، متوجه می شویم که ونزدی (جنا اورتگا) و مادرش مورتیشیا (کاترین زتا جونز) با هم کنار نمی آیند. به نظر می رسد که این به شورش ساده نوجوانانه اطلاق می شود. ونزدی نمی خواهد مثل مادرش باشد! اما مقداری از زن ستیزی درونی نیز در او وجود دارد – ونزدی نمی‌خواهد شبیه مادرش باشد، زیرا مادرش یک مادر و یک زن خانه‌دار است که بسیار عاشق شوهرش است. اگر شما ملکه گوت مورتیشیا آدامز را مظهر زنانگی سنتی می دانید، سوالات زیادی از شما دارم.

در اواسط فصل مورتیشیا و ونزدی به یک درک متزلزل و آزمایشی رسیده‌اند. اما رابطه شکسته‌ آنها یکی از بسیاری از نقاط داستانی است که در فصل اول به آن پرداخته‌ می شود، به ویژه به این دلیل که به قتل مرموزی نیز مرتبط است که مورتیشا و گومز در دوران نوجوانی درگیر آن بودند.

فرقه‌ای که مادر بیانکا در آن عضو است چیست؟

یکی از جالب‌ترین شخصیت‌ها هم از نظر زیبایی‌شناختی و هم از نظر جهان‌سازی، بیانکا است. او ملکه زنبور عسل و قهرمان شمشیربازی مدرسه است و چشم‌های درخشان سفید-آبی بسیار باحالی دارد. همچنین، متوجه می‌شویم که آژیرها می‌توانند افراد را وادار کنند تا دستورات خود را انجام دهند. اگرچه این مورد واقعاً مورد بررسی قرار نمی‌گیرد (زیرا سریال چیزهای زیادی را بررسی می‌کند). آنچه ما در مورد قدرت های آژیر بیانکا می دانیم این است که دوست پسر سابق او خاویر (پرسی هاینس وایت) فکر می کند که او از آنها روی او استفاده کرده است.

سوالات اصلی فصل دوم wednesday

همچنین می دانیم که بیانکا از خانه فرار کرده است، زیرا مادرش با یک رهبر فرقه ازدواج کرده است که می خواهد از قدرت آژیر آنها برای تلقین اعضای بیشتری استفاده کند. این فرقه به عنوان یک اپلیکیشن خودیاری پنهان شده است، اما در واقع برای فریب دادن افراد از پولشان طراحی شده است. بیانکا موفق می شود مادرش را متقاعد کند که اول سال تحصیلی را به پایان برساند. این واقعاً فقط در یک قسمت نمایش داد‌ه می‌شود، اما آنقدر حیاتی است که ما مطمئناً آن را در فصل دوم خواهیم دید. این سوال از سوالات اصلی فصل دوم Wednesday است که باید به آن پاسخ داد‌ه شود.

پدر خاویر کیست؟

دوست پسر سابق بیانکا و یکی از نکات مهم مثلث عشقی وندزی، هنرمند شکنجه شد‌ه، خاویر تورپ است که قدرتش شامل زنده کردن نقاشی هایش است. پدر او یک شعبده باز و روانشناس معروف صحنه است و به نظر می رسد که او ددی ایشوز زیادی دارد. او دوست ندارد مردم او را با پدرش مقایسه کنند، اما دائماً در مورد پدرش صحبت می کند. با توجه به شهرت بابا تورپ، این احتمال وجود دارد که او در خط تولید ظاهری واقعی داشته باشد.

آیا تایلر بازخواهد گشت؟

وقتی صحبت از مثلث های عشقی شد، عشق دیگر، یعنی تایلر باریستا (هانتر دوهان) – به طور عینی عشق بهتر – در واقع یک موجود قاتل به نام هاید بود! به عنوان هاید، تایلر مسئول تمام مرگ های مرموز در اطراف شهر بود! اکنون، از نظر فنی، مرلین تورن‌هیل (کریستینا ریچی)، از نوادگان زائر متعصبی که شهر جریکو را تأسیس کرد و می‌خواست همه رانده‌شدگان را بکشد، کنترل و از او سوء استفاده می‌کرد. بنابراین… آیا چیز خوبی در تایلر وجود دارد، یا او کاملاً شستشوی مغزی شد‌ه است؟

سوالات اصلی فصل دوم wednesday

آخرین باری که او را دیدیم، او را به مراقبت های روانی منتقل کردند. پس او نمرده است اما آیا احساسات او نسبت به ونزدی از ابتدا دروغ بود؟ چون واقعا دوست داشتنی بودند! و همچنین، آیا در مورد مادر مرموز او بیشتر خواهیم دانست؟ وقتی صحبت از تایلر به میان می‌آید، نقاط ضعف زیادی وجود دارد، و حیف است که او را کنار بگذاریم.

چه کسی ونزدی را تعقیب می‌کند؟

در یکی از آخرین صحنه های فصل 1، ونزدی یک پاکت مرموز را باز می کند که پر از عکس های او است. این اثر توسط کسی باقی مانده است که هنوز آنجاست، که هنوز هم می تواند در آخرین روز مدرسه از او عکس بگیرد (همه به دلیل #تراژدی که رخ داد، مجبور شدند به خانه بروند)، و کینه عجیبی از او دارد. آیا این شخصی است که قبلاً در سریال با او آشنا شده‌ایم یا یک شخصیت جدید است؟ باید منتظر بمانیم تا بفهمیم. این یکی از همان سوالات اصلی فصل دوم Wednesday است.

توانایی طردشده گومز چیست؟

بنابراین، همه دانش‌آموزان آکادمی Nevermore طرد شده‌اند، که ما می‌دانیم زیرا مرلین تورنهیل اولین هنجار در سالن‌های مقدس مدرسه بود. و بیشتر طردشدگان در موجودات فانتزی آشنا مانند گرگینه ها و خون آشام ها قرار می گیرند. به جز زمانی که قدرت‌های خاص‌تری دارند، مانند توانایی‌های روانی ونزدی و مورتیشیا یا هنر خاویر.

سوالات اصلی فصل دوم wednesday

گومز (لوئیس گوزمان) به عنوان یک دانشجوی سابق Nevermore، باید نوعی قدرت داشته باشد. اما ما هرگز متوجه نمی شویم که چیست! احتمالا چیزی برای کاوش در پایین خط. خود خانواده آدامز واقعاً زیاد در سریال ظاهر نشدند، بنابراین چیزهای زیادی وجود دارد که بعداً باید به آن بپردازیم.

توانایی طردشده ادگار آلن پو چه بود؟

یکی از تحسین‌شده ترین فارغ التحصیلان Nevermore نویسنده، ادگار آلن پو بود. و از آنجایی که همه دانشجویان و فارغ التحصیلان Nevermore طرد شده‌اند، به این معنی است که پو قطعاً قدرت هایی داشته است. ما می خواهیم بیشتر بدانم.

چه چیزی سبب طرد شدن می‌شود؟

سوال عالی‌ای است! علیرغم تمرکز کل فصل بر تنش نرمی-رانده شده، ما واقعاً هرگز متوجه نمی شویم. آیا آنها فقط موجودات جادویی هستند؟ اما پس ونزدی چی، چه کسی در هنگام ثبت نام به کسی نگفت که او قدرت دارد؟ آیا شما باید لباس سیاه بپوشید و از ترسناک لذت ببرید؟ پس در مورد گرگینه خوش دست، انید (اما مایرز)، که از هر چیز صورتی و درخشان لذت می برد، چطور؟ ملاک چیست؟

سوالات اصلی فصل دوم wednesday

این چیزی است که عمداً آن را برای هجینک‌های مدرسه مبهم بگذاریم، اما زمانی که کل داستان به این بستگی دارد که چه چیزی یک هنجار را می‌سازد و چه چیزی یک فرد رانده شده، واضح‌تر از آن تعاریف منطقی‌تر است.

بقیه دنیا در مورد گرگینه‌ها و خون‌آشام‌ها و اینها چه فکر می‌کنند؟

آیا فقط شهر جریکو است که از طردشدگان متنفر است؟ پدر خاویر یک شعبده باز شناخته‌شد‌ه است، بنابراین مطمئناً برخی افراد رانده‌شده را دوست دارند. ما خواهیم دید که این تعصب تا کجا گسترش می یابد.

خانواده آدامز کجا زندگی می‌کنند؟

من این را بیشتر به این دلیل می‌پرسم که در موزیکال برادوی آنها به طور متعارف در وسط پارک مرکزی زندگی می‌کنند و فکر می‌کنم اگر آن را حفظ کنند واقعا خنده‌دار خواهد بود.

منبع: Polygon

آخرین مطالب

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =