عشق افلاطونی میلی بابی براون به نوآ اشنپ

نوآ اشنپ

میلی بابی براون می گوید دوست پسرش در لحظه ای که با هم آشنا شدند متوجه شد که او به طور افلاطونی عاشق بازیگر سریال Stranger Things بوده است.

در صحبت با درو بریمور در حین حضور در شو “Drewber” این زوج درباره ” Stranger Things” و جدیدترین فیلم براون “Enola Holmes 2” صحبت کردند. براون گفت که بونگیووی درست زمانی که برای اولین بار ملاقات کردند متوجه شد که او و اشنپ ارتباط خاصی با هم دارند.

براون به بریمور گفت: « وقتی برای اولین بار با هم آشنا شدیم. جیک گفت شما عاشق هستید و با نوآ اشنپ ارتباط دارید.» این در حالی ست که داستان آشنایی عجیب میلی با جیک به تازگی رسانه ای شده است.

نوآ اشنپ

براون و اشنپ قبلاً در مورد چگونگی روابط خود در طول فیلمبرداری ” Stranger Things” که در سال 2016 در نتفلیکس پخش شد، صحبت کرده بودند. این زوج در یک ویدئوی MTV News گفتند که دوستی آنها کار را در سریال “چیزهای عجیب” قوی تر کرده بود.

براون و دوست پسرش بونگیووی که پسر جان بونگیووی است. رابطه خود را در اینستاگرام در نوامبر 2021 رسمی کردند. براون عکسی از خودشان در حالی که سوار بر چشم لندن بودند را منتشر کرد. این زوج بعداً اولین حضور خود را در فرش قرمز جوایز بفتا 2022 در لندن انجام دادند و براون در هر دو نمایش “چیزهای عجیب” و “انولا هولمز 2” در نیویورک با در کنار بونگیووی ظاهر شد.

با این حال وقتی صحبت از نوآ اشنپ می شود براون می گوید که رابطه آنها همیشه و تنها دوستانه بوده است.

منبع Insider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =