اولین پوستر Ghosted با بازی کریس ایوانز و آنا د آرماس منتشر شد

هواداران کریس ایوانز و آنا د آرماس قبل از دبیوی این دو ستاره در سرویس استریم Apple TV توانستند نگاهی به پوستر فیلم جدید این دو به نام Ghosted بیندازند. با آخرین اخبار سینمایی مووی 21 همراه باشید…


بعد از سرعت گرفتن تولید فیلم قرار شد اپل فیلم را در آپریل منتشر کند. قطعا حالا که انتشار فیلم انقدر نزدیک است عوامل فیلم و بازیگران نفس راحتی میکشند.
خبر فیلم Ghosted اولین بار در 2021 با بازی کریس ایوانز و همبازی ستاره اش اسکارلت جوهانسون در MCU اعلام شد. ولی اسکارلت به خاطر تداخل برنامه زمانی اش مجبور شد از پروژه انصراف دهد. برای همین آنا د آرماس که همبازی کریس در Knives Out بود جای او را پر کرد. حالا هم تبلیغات فیلم بدون مشخص شدن تاریخ دقیقی در آپریل شروع شده است.

مطالب مرتبط: کریس ایوانز: آنا د آرماس برای Blonde برنده اسکار میشود


نگاه دقیق تری به Ghosted


اولین پوستر رسمی Ghosted بر روی پیج رسمی Apple TV پست شد و رسما قدم اول دبیوی فیلم محسوب میشود.
فیلم Ghosted که در ژانر رمانتیک اکشن و ماجراجویی محسوب میشود به کارگردانی دکستر فلچر است که فیلم های Rocketman و Eddie The Eagle رو در کارنامه ی خودش دارد. بازیگران فیلم هم که ستارگان دنیای مارول، کریس ایوانز و آنا د آرماس هستند.
Ghosted به عنوان فیلمی به شدت ماجراجویانه و اکشن تعریف شده و در ضمیمه آن گفته شده “ملاقات آن شخص خاص میتواند یک ماجراجویی واقعی باشد.”
ولی غیر از این چیز مشخص تری درباره ی آن فاش نشده.

Ghosted چه زمانی در Apple TV به نمایش در می آید؟

درسته که هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار فیلم تعیین نشده، ولی خیلی ها از جمله خود کارگردان انتظار دارند در ماه آپریل پخش بشه.
البته تغییر تاریخ انتشار چیز دور از انتظاری نیست، ولی مخاطبین میتونند به انتشار فیلم در آپریل امیدوار باشند.
اگر قرار بود تغییر بزرگی رخ بده Apple TV تبلیغات فیلم رو با عقب انداختن انتشار پوستر متوقف میکرد.
بعد از انتشار پوستر، یک تریلر احتمالا قدم بعدی برای تبلیغ جهانی فیلم است. با انتشار تریلر اولین نگاه به صحنه های جذاب این اکشن ماجراجویانه رو خواهیم داشت و احتمالا یک تاریخ پخش هم در پایان تریلر.
برای طرفدارانی که نگران هستند که هنوز تاریخی برای تماشای فیلم ندارند، هیچ جای نگرانی ای نیست.
فیلم هایی که مستقیما در تلویزیون پخش میشوند با فیلم هایی که در سینما پخش میشوند متفاوت اند. فیلم هایی که بر روی پرده نقره ای پخش میشوند نیاز دارند سالها قبل تاریخ دقیقی برای انتشار داشته باشند.
سرویس های استریم مانند نتفلیکس دست بازتری دارند و میتوانند حتی چند هفته قبل از انتشار تاریخ تعیین کنند.

منبع: Thedirect

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =