کریس ایوانز؛ آنا د آرماس برای Blonde برنده اسکار می شود

کریس ایوانز

کریس ایوانز واکنش خود را به دیدن آنا د آرماس در نقش مرلین مونرو در فیلم بلوند برای اولین بار به اشتراک می‌گذارد و از شانس اسکار او می‌گوید.

کریس ایوانز اولین واکنش خود را به دیدن آنا د آرماس در نقش مرلین مونرو در فیلم بلوند به اشتراک گذاشت. اگرچه د آرماس از نوجوانی بازیگری می‌کرد. اما زمانی که نقش‌هایش در فیلم‌هایی مانند Blade Runner 2049 و Knives Out را بازی کرد، این ستاره برای تماشاگران آمریکایی به خوبی شناخته شد. Knives Out دید که د آرماس نقش مارتا کابررا، پرستاری را بازی می کند که در کنار شخصیت شرور ایوانز، رنسوم، درگیر یک نقشه معمایی قتل پیچیده می شود. د آرماس بعداً دوباره با ایوانز در فیلم مرد خاکستری تابستان امسال همکاری کرد یک اکشن هیجان انگیز از نتفلیکس بود و آنا در آن نقش مکمل داشت.

مطالب مرتبط: کسب اجازه آنا د آرماس از مرلین مونرو برای ساخت Blonde

کریس ایوانز

د آرماس در فیلم بلوند روایتی داستانی از زندگی و مرگ مرلین مونرو نماد دهه 1950 است. این فیلم به نویسندگی و کارگردانی اندرو دومینیک بر اساس کتابی به همین نام از نویسنده جویس کارول اوتس ساخته شده است. اولین تریلر فیلم Blonde قبلاً  با بازی د آرماس در نقش مرلین مونرو ستاره فقید به نمایش گذاشته شده است. آنا در این نقش دگرگونی فیزیکی و لهجه قابل توجهی دارد. بلوند با رتبه NC-17 در اولین نمایش خود در جشنواره فیلم ونیز 14 دقیقه مورد تشویق قرار گرفت. اما نظرات نسبتاً متفاوتی از سوی منتقدان داشت. با این حال اکثریت موافق بودند که عملکرد د آرماس چشمگیر است.

کریس ایوانز در مصاحبه جدید با ورایتی اولین واکنش خود را به دیدن تست دوربین د آرماس در نقش مونرو در بلوند به یاد می آورد. ایوانز می‌گوید که آنا “به‌طور باورنکردنی خواستار” بود و به یاد می‌آورد که د آرماس در مورد این نقش بسیار هیجان‌زده بود. نظر کامل ایوانز را در زیر ببینید:

فکر می‌کنم این یکی از اولین فرصت‌هایی بود که او داشت تا بتواند توانایی خود را نشان دهد. من یک ذره ترس در او ندیدم؛ من هیجان دیدم. به یاد دارم که به [تست دوربین او] نگاه کردم و گفتم: “باشه، این مرلین است … عکست کجاست؟” تویی؟ تو برای این کار برنده اسکار خواهی شد!»

کریس ایوانز

آیا آنا د آرماس می تواند برای بازی در نقش مرلین مونرو برنده اسکار شود؟

اگرچه د آرماس در حال حاضر یک بازیگر بسیار شناخته شده در هالیوود است. بلوند اولین گام بزرگ این بازیگر را برای یک نقش اصلی رقم می زند. تریلرهای فیلم قبلاً نشان داده اند که د آرماس چقدر در دنیای مونرو غوطه ور شده است و همانطور که در مورد تعدادی از فیلم ها در گذشته دیده شده است.

جوایز اسکار تمایل زیادی به شناسایی بازیگرانی دارد که دستخوش دگرگونی های قابل توجهی شده اند. به خصوص وقتی صحبت از تجسم شخصیت های تاریخی نمادین می شود. در حالی که ممکن است در کل نقدها برای فیلم بلوند متفاوت باشد. پیشنهاد ایوانز مبنی بر اینکه د آرماس می تواند یک مدعی برای بهترین بازیگر زن باشد مطمئناً بی سابقه نیست.

اکران بلوند

باید دید که بلوند پس از اکران در نتفلیکس چگونه با مخاطبان عمومی رفتار خواهد کرد. اما اگر بازبینی های اولیه نشانه ای باشد، بازی د آرماس به تنهایی دلیل کافی برای بسیاری از تماشاگران برای جستجوی فیلم خواهد بود. با وجود نقدهای درخشان برای اجرای د آرماس، موضوع گرافیکی بلوند و امتیاز NC-17 می تواند حداقل برخی از مخاطبان را منصرف کند. با این حال، مشخص نیست که آیا این رتبه بندی بحث برانگیز تأثیری بر شانس اسکار او خواهد داشت یا خیر. خوشبختانه طرفداران د آرماس اکنون کمتر  از یک هفته فرصت دارند تا قبل از انتشار بلوند در نتفلیکس منتظر بمانند و ببینند که آیا تایید درخشان ایوانز درست است یا خیر.

 منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + چهارده =