کسب اجازه آنا د آرماس از مرلین مونرو برای ساخت Blonde

فیلم زندگینامه مرلین مونرو روز جمعه از نتفلیکس پخش می شود. آنا د آرماس و سازندگان فیلم بلوند به آرامگاه مرلین مونرو فقید رفتند تا برای ساخت فیلم Blonde از او اجازه بگیرند.

به گزارش مووی 21 این فیلم جمعه 28 سپتامبر از نتفلیکس پخش می‌شود. د آرماس 34 ساله در نقش مونرو بازی می‌کند. بازیگر توانایی که در سال 1962 در سن 36 سالگی درگذشت. آنا در صحبت با مجله AnOther گفت که یک کارت دست نوشته‌ در آرامگاه مونرو بر روی مزار او گذاشته است و به این صورت از اون برای بازی در فیلم بلوند کسب اجازه کرده است.

Blonde

کسب اجازه از مرلین

آنا گفت: “ما این کارت را گرفتیم و همه سازندگان و عوامل ساخت فیلم برای او پیامی نوشتند. سپس به آرامگاه رفتیم و آن را روی مزار او گذاشتیم.” ما به نوعی از او اجازه گرفتیم. همه احساس مسئولیت بزرگی می‌کردند و ما از جنبه داستانی که قرار بود تعریف کنیم بسیار آگاه بودیم تا متوجه شویم پشت این شخصیت افسانه ای که نوما جین نوشته واقعا چه کسی قرار داشت”

این فیلم با رتبه NC-17 اقتباسی از رمان جویس کارول اوتس است که در سال 2000 به همین نام نوشته شده است. آنا از فیلم بلوند دفاع کرد و تاکید داشت که برای ساخت این فیلم زحمات بسیاری کشیده شده است. آنا گفت که او و سازندگان فیلم تلاش کردند تا مونرو را به عنوان یک زن واقعی به تصویر بکشند. تا نشان دهند چگونه انواع مختلف سوء استفاده ها و موقعیت های بد را پشت سر می گذارد.

Blonde

د آرماس گفت: «ما سعی کردیم مبارزه ای را که او باید انجام دهد، نه فقط برای موفقیت، بلکه برای زنده ماندن نشان دهیم. “آنچه که او از سر گذراند تاریک بود. خیلی تاریک. بنابراین کل موضوع این نیست که این اسطوره را از بین ببریم. هدف، انسانی کردن این نماد و واقعی کردنش است. زنی که انواع مختلف سوء استفاده ها و موقعیت های بد را پشت سر گذاشت. من به عنوان یک زن امروز به راحتی می توانم درک کنم که چگونه می توانی خود را در آن موقعیت ببینی و همچنان ایستادگی کنی.”

او ادامه داد: ” صحنه هایی وجود دارد که تماشای آنها سخت است. اما من فکر نمی کنم این فیلم هیجان بیهوده و یا سکانس های اضافه ای داشته باشد.”در بسیاری از صحنه هایی که مردم در مورد آنها صحبت می کنند، شما در واقع چیزی نمی بینید. شما فقط می دانید که چه اتفاقی می افتد.

منبع People

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 10 =