اسپین آف بازی تاج و تخت درباره اگان فاتح ساخته می شود

اسپین آف بازی تاج و تخت

اسپین آف بازی تاج و تخت درباره تسخیر وستروس توسط اگان تارگرین اول معروف به اگان فاتح در HBO مورد بحث قرار گرفته است.

از آنجایی که این پروژه در مراحل اولیه خود است. هیچ نویسنده ای در حال حاضر معرفی نشده است. اما HBO مشتاق است خیلی سریع همه چیز را مشخص کند و اسپین آف را در مرحله توسعه قرار دهد. همچنین ممکن است اچ بی او و برادران وارنر یک فیلم بلند تولید به عنوان اسپین آف تولید کنند.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 داستان اسپین آف بازی تاج و تخت درباره این است که چگونه اگان و همسران یا همان خواهرانش، ویسنیا و رینیس از ارتش و سه اژدهای خود برای فتح شش پادشاهی از هفت پادشاهی در وستروس استفاده کردند. با انجام این کار اگان اول اولین پادشاه وستروس، اولین کسی شد که بر تخت آهنین نشست و بنیانگذار سلسله تارگرین شد. این وقایع تقریباً 300 سال قبل از رویدادهای «بازی تاج و تخت» رخ داده است.

اسپین آف بازی تاج و تخت

پروژه های HBO

این آخرین پروژه مبتنی بر وستروس در HBO خواهد بود. پس از موفقیت جهانی «بازی تاج و تخت» این تلویزیون به ساخت تعدادی از سریال‌های مربوط به این جهان پرداخت که توسط نویسنده جورج آر آر مارتین ساخته شده بودند.

از بین پروژه‌های متعددی که طی سال‌ها اعلام شده است. تنها پروژه‌ای که تا به امروز پیشرفت کرده «خاندان اژدها» بوده است. این سریال اولین فصل خود را در آگوست 2022 پخش کرد و کمتر از یک هفته پس از شروع فصل اول، به تمدید سریع فصل دوم دست یافت. فصل 2 هم اکنون در حال تولید است.

حرکت برای گسترش دنیای «بازی تاج و تخت» در یک فیلم  تعجب آور نیست. زیرا این نمایش یکی از ارزشمندترین قطعات در کتابخانه برادران وارنر دیسکاوری است. شرکت‌های رسانه‌ای قدیمی نیز مدتی است که روی ساختن جهان‌های فیلم و تلویزیون به هم پیوسته حول بزرگترین عناوین خود کار می‌کنند. که دنیای سینمایی مارول دیزنی بزرگترین نمونه آن است. برادران وارنر دیسکاوری نیز در حال کار بر روی یک دی سی یونیورس ریبوت شده تحت هدایت جیمز گان و پیتر سفرن است.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 1 =