پوستر جدید فیلم The Pope’s Exorcist ؛ راسل کرو در محاصره شیاطین

پوستر جدید فیلم The Pope’s Exorcist

اولین پوستر جدید فیلم The Pope’s Exorcist با بازی راسل کرو منتشر شد. The Pope’s Exorcist که قرار است در 14 آوریل اکران شود، یک فیلم ترسناک ماوراء طبیعی است که از پرونده های شیطانی جن گیر ارشد واتیکان، گابریل آمورث الهام گرفته شده است.

در این تریلر ترسناک فیلم دیدیدم که آمورث قصد دارد روی یک پسر جوان تحقیق کند و در نهایت به یک توطئه چند صد ساله پی می برد که واتیکان به شدت می خواهد پنهان بماند. The Pope’s Exorcist با الهام از پرونده های واقعی پدر آمورث، نقش کشیش را در واتیکان، نحوه انجام وظیفه و نقش او برای کلیسای کاتولیک را بررسی خواهد کرد.

آمورث به مدت 36 سال به عنوان رئیس جن گیر خدمت کرد و هزاران جن گیری انجام داد. و خوشبختانه برای سازندگان فیلم، سورژه های زیادی وجود داشت تا بتوانند داستان او را به پرده سینما بکشانند. کرو که نقش کشیش واقعی را در فیلم ترسناک آینده بازی می کند، او را شخصیتی جنجالی توصیف کرد. کرو اشاره کرد که آمورث برخی از تاریک ترین روزهای کلیسای کاتولیک را کشف کرد. این بازیگر اضافه کرد که آمورث به خاطر ایمانش می توانست هر کاری را انجام دهد.

با انتشار پوستر جدید، کرو با لباس یک کشیش، در حالی که آماده می شود تا شیاطین را از بین ببرد. یک کتاب مقدس و یک صلیب در دست دارد. پوستر این بازیگر را نشان می دهد که در مقابل دری ایستاده است که توسط گروهی از شیطان محافظت می شود.

پوستر جدید فیلم The Pope’s Exorcist

عوامل فیلم

The Pope’s Exorcist به کارگردانی جولیوس اوری و فیلمنامه توسط ایوان اسپیلیوتوپولوس و مایکل پترونی ساخته شده است. این فیلم بر اساس کتاب‌های An Exorcist Tells His Story و An Exorcist: More Stories نوشته پدر آمورث ساخته شده است.

The Pope’s Exorcist در تاریخ 14 آوریل 2023 در سینماها نمایش داده می شود. تا آن زمان پوستر جدید فیلم The Pope’s Exorcist را می توانید مشاهده نمایید:

پوستر جدید فیلم The Pope’s Exorcist

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − سه =