جنا اورتگا از فیلم Scream 7 کناره‌گیری کرد

جنا اورتگا از فیلم Scream 7

این خبر یک روز پس از اخراج ملیسا باررا توسط Spyglass از پروژه منتشر شد. فرانچایز Scream در حال نابودی است. یک روز پس از اخراج ملیسا باررا ستاره Spyglass از Scream VII آخرین قسمت از سری فیلم های ترسناک. فاش شد که جنا اورتگا از فیلم Scream 7 کناره گیری کرده است.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 از دست دادن دو بازیگر اصلی که در احیای فرنچایز قدیمی نقش داشتند، اکنون آینده آن را زیر سوال می برد. کریستوفر لاندون به عنوان کارگردان همچنان در هیئت مدیره باقی می ماند.

منابع اصرار دارند که کناره گیری جنا اورتگا از فیلم Scream 7 ربطی به اخراج باررا ندارد. گفته می شود که نمایندگان اورتگا قبل از اعتصاب بازیگران به Spyglass اطلاع داده اند که این بازیگر، یکی از بزرگ ترین نام های جوان هالیوود که در دهه گذشته ظهور کرده است، برای بازی در این فیلم به نقش خود بازنمی گردد. Spyglass قبلاً از بازگرداندن ستاره اصلی فرنچایز Neve Campbell خودداری کرده بود. زیرا او درخواست افزایش دستمزد قابل توجهی برای Scream VI کرده بود.

جنا اورتگا از فیلم Scream 7

باررا و اورتگا از سال 2022 در مجموعه Scream نقش خواهران را بازی کرده اند. در مدت کوتاهی که از اکران آن فیلم می گذرد. اورتگا به لطف کارش در سریال موفق ونزدی نتفلیکس تبدیل به یک ستاره قابل توجه شد و به عنوان پایه ای برای فرانچایز Scream شناخته شد.

Scream در سال 2022 این مجموعه را بازسازی کرد و ستارگان جوانتر از جمله باررا و اورتگا با بازیگران قدیمی کمپبل، کورتنی کاکس و دیوید آرکت همکاری کردند. فروش جهانی آن به 137.7 میلیون دلار رسید. فیلم Scream VI که در نیویورک ساخته شده بود به بالای 168.9 میلیون دلار در سطح جهانی رسید.

منبع Hollywoodreporter

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 1 =