عنوان جدید Bad Boys 4 توسط کارگردان فیلم اعلام شد

عنوان جدید Bad Boys 4

پسران بد به سینما باز می گردند و چهارمین فیلم از این حماسه در حال حاضر برای اولین بار در تابستان آینده در سینماها برنامه ریزی شده است. عادل الاربی کارگردان فیلم عنوان جدید Bad Boys 4 را معرفی کرد. زیرا به اعتقاد او این عنوان قبلا استفاده شده و گفته می شود که این فیلم قرار استبرخلاف فیلم قبلی که ژانر درام داشت، کاملا کمدی باشد.

 Bad Boys 4 شاهد بازگشت ستاره های فرنچایز ویل اسمیت و مارتین لارنس و همچنین کارگردانان عادل الاربی و بلال فلاح خواهد بود و طرفداران قطعاً از اخبار قسمت جدید هیجان زده شده اند. طبق مصاحبه جدید فلاح و الاربی، حتی عنوان فیلم نیز احتمالات جالبی دارد.

کارگردان گفت: “خب می دانید عنوانی که ما دوست داریم این است که یک چیز جدید باشد. مانند Bad Boys Ride یا Die .زیرا Bad Boys 4 Life قبلاً استفاده شده بود و ما از این موضوع خبر نداشتیم.

در یک پادکست گفته شد: ” اتفاقی که قرار است در این فیلم بیفتد این است که من فکر می‌کنم کمدی بیشتری وجود خواهد داشت. سومین فیلم بیشتر حالت دراماتیک داشت. اما با فیلم چهارم واقعاً هدف ما این است که مردم را بخندانیم و اوقات خوشی داشته باشیم. مارتین [لارنس] در این مرحله به سطح بالاتری می رود. این نقطه اوج مارکوس برنت است به همین دلیل عنوان جدید Bad Boys 4 را معرفی کردیم.”

عنوان جدید Bad Boys 4

Bad Boys 4 درباره چیست؟

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 جزییات داستان در حال حاضر در مورد چهارمین فیلم پسران بد در دسترس نیست. تنها چیزی که اعلام شده عنوان جدید Bad Boys 4 است. تنها چیزی که می دانیم این است که ماجراجویی‌های مایک لوری (ویل اسمیت) و مارکوس برنت (مارتین لارنس) هنچنان ادامه دارد. بازیگران گروه نیز شامل ونسا هاجنز در نقش کلی، الکساندر لودویگ در نقش دورن، پائولا نونیز در نقش کاپیتان ریتا سکادا، جان سالی در نقش فلچر و تاشا اسمیت در نقش ترزا برنت هستند. اریک دین، ایوان گرافود، ری سیهورن و جوینر لوکاس نیز برای نقش‌هایی که در حال حاضر ناشناخته هستند انتخاب شده‌اند.

ما در اولین تجربه، گروه خوبی داشتیم. هم از طریق فرآیند توسعه با تام روتمن [رئیس سونی] و تیمش، و هم از طریق فرآیند تدوین و فرآیند فیلمبرداری. ما همراه با کمک آنها فیلمی را ساختیم که برای تماشاگران بسیار راضی کننده بود. و ما دوست داریم این کار را دوباره انجام دهیم. و فکر می کنم حتی مردم هم دوست دارند که دوباره این کار را انجام دهیم. ما در حال حاضر در حال کار بر روی پیش نویس نسخه چهارم هستیم.”

عنوان جدید Bad Boys 4

آیا Bad Boys 4 هنوز بعد از سیلی ویل اسمیت ادامه دارد؟

پس از مشاجره بین اسمیت و کریس راک در مراسم جوایز اسکار 2022، که منجر به محرومیت موقت اسمیت از AMPAS شد. برخی فکر می کردند که ممکن است Bad Boys 4 از مرحله ساخت و توسعه خارج شود. اما اکنون می دانیم که اینطور نیست.

تام روتمن رئیس سونی در تابستان 2022 گفت: “[Bad Boys 4] این فیلم در حال ساخت بود و هنوز هم ادامه دارد. هیچ وقفه ای در ساخت این فیلم ایجاد نمی شود.” این اتفاق [در اسکار] رخ داد. و فکر نمی‌کنم واقعاً نیاز باشد من درباره ان نظر دهم. به جز اینکه بگویم من سال‌هاست که ویل اسمیت را می‌شناسم و او را آدم خوبی می‌دانم. یک فرد بسیار خوب که لحظات بسیار بدی را در مقابل دنیا پشت سر گذاشت. من معتقدم که عذرخواهی و پشیمانی او واقعی است و به بخشش و رستگاری ایمان دارم.”

آیا برای Bad Boys 4 هیجان زده هستید؟ نظر شما در مورد عنوان احتمالی آن چیست؟ نظرات خود را با ما در نظرات زیر به اشتراک بگذارید!

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =