کنسل شدن سریال Gossip Girl توسط HBO Max پس از 2 فصل

کنسل شدن سریال Gossip Girl

نسخه جدید Gossip Girl توسط Joshua Safran بر اساس رمان‌های پرفروش سیسیلی فون زیگسار و نمایش موفق CW که توسط استفنی سوج و جاش شوارتز ساخته شده بود.

اچ‌بی‌او مکس در بیانیه‌ای گفت: «ما از جاشوا سافران مجری برنامه و استفنی سوج و جاش شوارتز تهیه‌کننده اجرایی بسیار سپاسگزاریم.» اگرچه با فصل سوم Gossip Girl جلو نمی‌رویم و در واقع کنسل شدن سریال Gossip Girl را پیش رو داریم. اما از آن‌ها به خاطر مثلث‌های عشقی فریبنده و مدهای بی‌عیب و نقصی که این سریال برای مخاطبان به ارمغان آورد، تشکر می‌کنیم.»

ادامه این سریال در جولای 2021 آغاز شد و رکوردی را به عنوان پربیننده ترین آخر هفته افتتاحیه HBO Max برای یک سریال اصلی در آن زمان به ثبت رساند. قبل از اولین پخش فصل 1B در نوامبر 2021، فصل دوم تمدید اولیه شد. ادامه این برنامه نتوانست آنطور که نمایش CW در سال‌های 2012-2007 انجام داد، محتوای جذابی را به تصویر بکشد. فصل دوم با بهتر از فصل اول عمل کرد و امتیاز ۱۰۰٪ Rotten Tomatoes در مقابل ۶۹٪ برای فصل ۱ را کسب کرد.

کنسل شدن سریال Gossip Girl

اطلاعیه کنسل شدن سریال Gossip Girl

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 سفران در پی کنسل شدن سریال Gossip Girl صبح پنجشنبه در پیامی به طرفدارانش گفت: «از صمیم قلبم باید اعلام کنم Gossip Girl در HBO Max ادامه نخواهد داشت. “از اینکه این سریال را تماشا کردید متشکرم. و امیدوارم پنجشنبه آینده به قسمت پایانی را ببینید.»

“یک تشکر بزرگ از همه طرفداران GG در سراسر جهان دارم. در وهله اول شما دلیل بازگشت ما هستید و چه کسی می داند. شاید این عشق دلیلی باشد که ما دوباره شما را ملاقات کنیم.»

Gossip Girl جدید داستان نسل جدیدی از نوجوانان مدرسه خصوصی نیویورک را دنبال می کند که با Gossip Girl آشنا می شوند. این مجموعه بررسی می‌کند که رسانه‌های اجتماعی و چشم‌انداز خود نیویورک در این سال‌ها چقدر تغییر کرده است. ریبون این سریال که شامل بازیگران مختلف و داستان‌های عجیب و غریب است. به تازگی نامزد جایزه GLAAD شد.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + دوازده =