حضور جانی دپ به عنوان مهمان در شوی ریانا

شوی ریانا

جانی دپ تقریباً این روزها در هر جایی از هالیوود دیده می شود. او در شرف حضور در یک برنامه بزرگ است که توسط ریانا تنظیم شده است. طبق اخبار سلبریتی مووی 21 جانی دپ به عنوان یک مهمان شگفت‌انگیز و برجسته در Savage X Fenty Vol یا همان شوی ریانا شرکت خواهد کرد.

به ما گفته شده است که جانی دپ بر روی مسیر معروف برنامه راه نمی رود. تنها به عنوان یک ستاره در برنامه حضور دارد. او  یک مجموعه لباس مردانه از برند ریانا را به تن خواهد کرد. جانی در واقع اولین مرد در تاریخ نمایش Savage X Fenty خواهد بود که این نقش را بازی می کند. البته انتقادات به حضور جانی دپ در شوی ریانا روی دیگر ماجرا است که بدون شک ریانا را دچار دردسر خواهد کرد.

شوی ریانا

منابع ما می گویند که ریانا و تیمش از جانی دعوت کردند تا بخشی از آن باشد. هر دو طرف برای این اتفاق بسیار هیجان زده بودند. گفته شده که جانی قبلاً نقش خود را فیلمبرداری کرده است. و در اولین نمایش سریال در Amazon Prime Video در 9 نوامبر گنجانده خواهد شد.

حال و هوای جانی دپ در شوی ریانا “باحال و شیک” است و همه جنبه های هنری جانی مانند موسیقی، مدلینگ و بازیگری در این برنامه نمایش داده شده است.

درست چند ماه پیش بود که جانی دپ پس از محاکمه امبر هرد، زمانی که به عنوان شخصیت ماه در VMAs ظاهر شد، به تلویزیون بازگشت.

منبع TMZ

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 17 =