جیسون موموا و دیو باتیستا به The Wrecking Crew پیوستند!

دیو باوتیستا، جیسون موموآ به فیلم اکشن The Wrecking Crew به کارگردانی آنجل مانوئل سوتو کارگردانی «Blue Beetle» پیوستند.
شرکت ام جی ام پشت این پروژه است. که فیلمنامه اش توسط جاناتان تروپر خالق سریال Warrior  نوشته است.
آنجل مانوئل سوتو، کارگردان Blue Beetle، یکی دیگر از ویژگی‌های این فیلم را ارائه کرده است: او قرار است The Wrecking Crew را کارگردانی کند، پروژه‌ای MGM که انتظار می‌رود دیو باوتیستا و جیسون موموآ در آن حضور دارند. که هر دو ستاره قبل از شروع اعتصاب بازیگران در ماه گذشته برای فیلم در حال مذاکره بودند.

فیلم خدمه ویرانگر فیلمنامه ای از جاناتان تروپر، خالق سریال تلویزیونی Warrior دارد. او قبل از شروع اعتصاب نویسندگان در ژوئن، فیلمنامه را نوشت و قراردادش را بسته بود. جفری فیرسون که با موموآ در مجموعه تلویزیونی Frontier همکاری داشت، تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده دارد. فیلم خدمه ویرانگر به به عنوان یک کمدی دوستانه توصیف می شود که سایر جزئیات آن منتشر نشده است.

باتیستا اخیراً در Guardians of the Galaxy Vol. 3، و موموآ نقش منفی را در Fast X تابستان امسال بازی کردند.

در همین حال، سوتو به تازگی Blue Beetle را در سینماها اکران کرد. آن هم به عنوان جدید ترین فیلم DC به عنوان اولین فیلم ابرقهرمان لاتین تبارها. سوتو اخیراً درباره کار خود در Blue Beetle به هالیوود ریپورتر گفت: «ما می‌خواستیم تاریخ و میراث خود را به گونه‌ای که قابل احترام باشد. در سینما ببینیم و این فرصتی بود که نمی‌خواستیم از دست بدهیم. او با فیلم ساندنس 2020، شاهان شهر ، شروع به کار کرد.

منبع Wrap

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =