هجمه ها علیه ریحانا به خاطر انتخاب جانی دپ برای برنامه ی Savage X Fenty


قرار است جانی دپ در برنامه ی فشن شوی جدید ریحانا Savage X Fenty حضور داشته باشد، که باعث خشم مردم در فضای مجازی شده و میگویند قراراست برند لباس زیر ریحانا را تحریم کنند.


جانی دپ 59 ساله که میگوید به خاطر پرونده ی جنجالی حقوقی با همسر سابقش از سمت هالیوود کنار گذاشته شده تا کنون قسمت فرعی برنامه را ضبط کرده که هفته ی بعد از سرویس آمازون پخش میشود.
گرچه اسمی از جانی دپ در کنفرانس های خبری برنامه و تریلر آن برده نشد ولی خود CNN خبر حضور او را تائید کرد.


آمازون برنامه را “تب و تاب رویایی و اغوا کننده ی فشن” تعریف کرد که در فصل چهارم آن ستاره هایی چون آنیتا و برنا بوی، کارا دلوین، سیمو لیو و تیک تاکر معروف بلا پورچ حضور دارند. به محض اینکه خبر حضور جانی دپ در این شو پخش شد بینندگان برنامه خواستار حذف صحنه های جانی شدند.


در توییتر کاربران با زدن هشتگ #دپ‌رو‌بپیچون مخالفت شون رو ابراز کردند و بعضی ها هم تهدید کردند که کمپانی سازنده رو تحریم میکنند.
یکی از سازندگان برنامه توییت زد و نوشت:” منتظرم ببینم همچین اتفاقی واقعا میوفته؟ ریحانا اینجوری کار نمیکنه، برند های اون ضد گلوله ان.”

منشا خشم کاربران آنلاین علیه جانی دپ:


دعوای حقوقی جانی دپ و امبر هرد از اونجایی شروع شد که امبر در واشینگتن پست خودش رو “نماد آزار و اذیت به خاطر خشونت خانگی” معرفی کرد و بعد از جانی دپ طلب 100 میلیون دلار خسارت و دیه کرد که منجر به یک محاکمه ی شش هفته ای شد که زنده از تلویزیون و آنلاین پخش میشد که به خاطر اعاده حیثیت و شهرت دپ برگزار شده بود و جانی در اون درخواست 50 میلیون دلار غرامت کرده بود و رای دادگاه در نهایت به نفع جانی بود.


امبر هرد همچنان اصرار داره جانی زمان زندگی مشترک شون اون رو آزار داده، ادعایی که بازیگر “دزدان دریایی کارائیب” همچنان ردش میکنه. دپ هم عنوان کرده که او هم مورد خشونت خانگی قرار گرفته که بعضی ها میگن ریحانا به خاطر تجربه ی تلخی که با کریس برون داشت و مورد خشونت خانگی قرار گرفته بود جانی رو درک میکنه و از اون حمایت میکنه.
در طول اون دادگاه شش هفته ای جانی ادعا کرد که اتهامات علیه اش باعث شدند اون نقشش رو در فیلم بعدی دزدان دریایی کارائیب و جانوران شگفت انگیز از دست بده.

مطالب مرتبط: تریلر فیلم دادگاه حقوقی جانی دپ و امبر هرد


اون یک حضور سوپرایزی هم در MTV Video Music Award داشت که در اون در قالب یک ویدیو در نقش یک فضانورد ظاهر شد و گفت: هر وقت که برای جشن تولدهاتون، جشن تکلیف های بچه ها و عروسی هاتون من رو بخواین در دسترسم ، هر مراسمی که بخواین.”

پروژه های آینده


اولین بازگشت بزرگ جانی به پرده نقره ای نقش کینگ لوئیز اون در فیلم بعدی “La Favorite ” ئه. جانی همچنین صدا پیشگی نقش جانی پاف در سریال انیمیشنی “Puffins Impossible ” رو هم انجام میده.

منبع: CNN

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + دوازده =