احتمال ساخت فصل دوم سریال Moon Knight ، Ms Marvel و She-Hulk وجود دارد

فصل دوم سریال Moon Knight

طبق اخبار منتشر شده فصل دوم سریال Moon Knight در حال توسعه و ساخت است. این فصل بر خلاف فصل اول بیشتر از 6 قسمت خواهد داشت.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 گفته می شود که استودیوی مارول اکنون قصد دارد ترکیبی از داستان‌های مستقل را ارائه دهد. مارول استودیو در حال حاضر در حال بحث در مورد فصل دوم سریال Moon Knight ، Ms Marvel و She-Hulk است.

کامالا خان اخیراً در The Marvels ظاهر شد. سریال انفرادی او همچنان پربازدیدترین سریال تلویزیونی MCU است. در همین حال مون نایت زمانی که مارک اسپکتور و استیون گرانت ظاهراً خود را از شر Khonshu خلاص کردند اما با یک مشکل بزرگ برخورد کردند و داستان به پایان رسید. اما مشخص شد که شخصیت سوم جیک لاکلی هنوز به خدای ماه خدمت می کند.

فصل دوم سریال Moon Knight

در مورد She-Hulk: Attorney at Law زمانی شایعاتی در مورد حضور جنیفر والترز در فیلم Captain America: Brave New World شنیده می شد. اما به نظر می رسد برنامه ها تغییر کرده اند. و شاید ساخت فصل دوم این سریال ایده بهتری باشد تا طرفداران اینکاراکتر بتوانند داستان های این شخصیت را به صورت اختصاصی دنبال کنند.

کوین فایگی گفت: “ما می‌خواهیم برنامه‌هایی را اجرا کنیم که به صورت یک نمایش جذاب برای طرفداران باشند. من می‌خواهم به ساخت آن‌ها حتی اپیزودیک‌تر ادامه دهم.

منبع Comicbookmovie

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =