تریلر فیلم 5 Insidious بر اساس داستانی از ونل

تریلر فیلم 5 Insidious

تریلر فیلم 5 Insidious منتشر شد. توطئه‌آمیز: ترس از تاریکی (Insidious: Fear the Dark) یک فیلم فراطبیعی ترسناک آمریکایی به کارگردانی پاتریک ویلسون در نخستین کارگردانی خود با فیلمنامه‌ای از اسکات تیمز از داستانی اثر لی ونل، خالق این مجموعه است. این فیلم دنباله مستقیم توطئه‌آمیز (۲۰۱۰) و توطئه‌آمیز: قسمت ۲ (۲۰۱۳) است و به عنوان پنجمین قسمت از مجموعه‌فیلم توطئه‌آمیز و همچنین پنجمین قسمت از نظر زمانی عمل می‌کند. ویلسون، تای سیمپکینز و رز بیرن نقش‌های خود را از این مجموعه‌فیلم تکرار می‌کنند و پیتر داگر، سینکلر دانیل و هیام عباس در نقش‌های مکمل به بازیگران می‌پیوندند.

پس از اکران توطئه‌آمیز: آخرین کلید در سال ۲۰۱۸، بلوم‌هاوس پروداکشنز امکاناتی را برای تولید فیلم‌های آینده در این فرنچایز دنبال کرد. از جمله یک تقاطع با مجموعه‌فیلم شوم. در اکتبر ۲۰۲۰، استودیو اعلام کرد که ویلسون کارگردانی و بازی در فیلم جدید را بر عهده خواهد داشت و تیمز فیلمنامه را بر اساس داستانی از ونل می‌نویسد.

 

داستان فیلم

ده سال پس از پایان دو فیلم اول قبلی، جاش لمبرت (پاتریک ویلسون) به سمت شرق می‌رود تا پسرش دالتون (تای سیمپکینز) را به دانشگاهی بی‌نظیر بفرستد. با این حال، رؤیای کالج‌رفتن دالتون زمانی به یک کابوس تبدیل می‌شود که شیاطین سرکوب‌شدهٔ گذشتهٔ او به‌طور ناگهانی برمی‌گردند و هر دو را تحت تعقیب قرار می‌دهند.

این فیلم در تاریخ ۷ ژوئیه ۲۰۲۳ توسط گروه سینمایی سونی پیکچرز اکران خواهد شد.

تریلر فیلم 5 Insidious :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =