رتبه‌بندی بهترین فیلم های نیک آفرمن

بهترین فیلم های نیک آفرمن

نیک آفرمن با بازی قدرتمند و آرام خود در قسمت 3 درام آخرالزمانی The Last of Us شبکه HBO قلب همه را تسخیر کرد. منتقدان و طرفداران از بازی او خوشحال بودند و آن را یکی از بهترین و به یاد ماندنی‌ترین نقش ها در آثار اخیر اعلام کردند. با معرفی بهترین فیلم های نیک آفرمن همراه ما باشید.

4. Harmony And Me (2009)

Harmony And Me از بهترین فیلم های نیک آفرمن

محور اصلی داستان هارمونی است، نویسنده‌ای که به تازگی مجرد شد‌ه است و به تبعید خودخواسته به خاطر آزار مادر سرسختش و سرگرمی گروه دوستان دمدمی‌اش می‌رود. نیک آفرمن نقش کوچکی را به عنوان افسر پلیس ایفا می کند که از هارمونی در مورد مشکل پارکومتر بازجویی می کند.

هارمونی و من نظرات کم اما بیش از حد مثبتی از منتقدان دارد. ستایش ویژه ای از طنز زننده و فیلمنامه تندخویانه‌ی فیلم بود. منتقدان همچنین خاطرنشان کردند که فیلم با توجه به بودجه بسیارکم و بازیگران عمدتاً ناشناس آن، چقدر خوب سا‌خته شد‌ه است.

3. The LEGO Movie (2014)

The LEGO Movie از بهترین فیلم های نیک آفرمن

فیلم LEGO یک ماجراجویی واقعاً جذاب و بسیار سرگرم کننده است. داستان درباره امت بریکوفسکی، یک شخصیت لگو است که به گروه مقاومت می پیوندد تا لرد بیزینس را متوقف کند. یک تاجر شیطانی که قصد دارد شهر لگو را فتح کند. آفرمن صداپیشگی MetalBeard را بر عهده می گیرد، یک استاد ساز دزد دریایی که به دنبال انتقام از لرد بیزینس است.

فیلم LEGO تقریباً مورد تحسین منتقدان قرار گرفت. منتقدان به پیچیدگی خط داستانی اشاره کردند و انیمیشن و اجرای پویای صداپیشگان را تحسین کردند. این فیلم همچنین یک موفقیت مالی بود و باعث شد که پنج سال بعد دنباله آن ساخته شود و آفرمن دوباره نقش خود را در آن بازی کرد. این انیمیشن از بهترین فیلم های نیک آفرمن است.

2. My Life As A Zucchini (2016)

My Life As A Zucchini از بهترین فیلم های نیک آفرمن

زندگی من به عنوان کدو سبز که با نام زندگی من به عنوان کدو نیز شناخته می شود، یک کمدی استاپ موشن محصول ۲۰۱۶ است. داستان به دنبال ایکر است، پسری که اخیراً یتیم شده است که برای زندگی در خانه‌ای فرستاده شده است. ایکر با یک افسر پلیس مهربان و دیگر پسران یتیم دوست می شود. آفرمن صدای افسر ریموند، افسر پلیسی که با ایکر دوست می شود را ایفا می کند.

زندگی من به عنوان کدو مورد تحسین جهانی منتقدان قرار گرفت. برخورد فیلم با مسائل ظریف و همچنین صداپیشگی صداپیشگان مورد تحسین قرار گرفت. زندگی من به عنوان کدو نامزدی جایزه اسکار بهترین انیمیشن بلند را به دست آورد اما برنده نشد.

1. J.R. “Bob” Dobbs & The Church Of The Subgenius (2019)

J.R. "Bob" Dobbs & The Church Of The Subgenius از بهترین فیلم های نیک آفرمن

این مستند یک کاوش پر هرج و مرج اما جذاب از جنبش زیرزمینی قطبی کننده معروف به “کلیسای سابجنیوس” است. آفرمن در کنار دیگر چهره های برجسته دنیای سرگرمی مانند ریچارد لینکلیتر و پن جیلت ظاهر می شود.

این مستند نقدهای مثبتی دریافت کرد. منتقدان رفتار بون با پدیده حواس پرتی و توانایی او در ارائه تصویری متفکرانه و روشنگر که هرگز آن را مسخره یا لوس نمی کند، تحسین کردند.

منبع: Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − شش =