تریلر فیلم 2023 Kandahar با بازی جرارد باتلر

تریلر فیلم 2023 Kandahar

تریلر فیلم 2023 Kandahar منتشر شد. قندهار (Kandahar) یک فیلم اکشن و دلهره‌آور آمریکایی آماده اکران به کارگردانی ریک رومن وو و تهیه‌کنندگی جرارد باتلر است که در کنار علی فضل نیز در این فیلم بازی می‌کند.

در ژوئن ۲۰۲۰، اعلام شد که جرارد باتلر در فیلم اکشن قندهار بازی خواهد کرد که توسط ریک رومن وو، کارگردان فیلم انجل سقوط کرده‌است، از فیلمنامه‌ای که او با میچل لافورچون، افسر سابق اطلاعات نظامی نوشته بود، توسط تاندر رود فیلمز تولید خواهد شد. تاندر رود در سال ۲۰۱۶ فیلمنامه اصلی را از لافورچون دریافت کرد که بر پایهٔ تجربیات لافورچون در آژانس اطلاعات دفاعی در افغانستان در زمان افشای اطلاعات ادوارد اسنودن است.

علی فضل و نوید نگهبان در دسامبر ۲۰۲۱ به بازیگران پیوستند و فیلمبرداری آن از ۲ دسامبر ۲۰۲۱ در عربستان سعودی آغاز شد و اولین فیلم پرهزینهٔ ایالات متحده بود که در منطقهٔ العلا در مدینه فیلمبرداری شد. نینا توسن وایت و بهادر فولادی اواخر همان ماه به بازیگران پیوستند. فیلمبرداری در ژانویه ۲۰۲۲ به پایان رسید.

 

داستان فیلم

یک مأمور مخفی سیا، در اعماق قلمروی متخاصم در افغانستان گیر افتاده‌است. او باید در کنار مترجم افغان خود، راه خود را به یک نقطهٔ استخراج در قندهار پیدا کند و در عین حال از نیروهای ویژهٔ نخبه که وظیفه شکار آنها را دارند اجتناب کند.

این فیلم قرار است در ۲۶ مهٔ ۲۰۲۳ توسط اوپن رود فیلمز به صورت سینمایی منتشر شود.

تریلر فیلم 2023 Kandahar :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =