اقتباس آلمانی سریال «Euphoria» در راه است

Euphoria

ورایتی می‌گوید قرار است یک اقتباس آلمانی «Euphoria» ساخته شود.

“Euphoria” یک فیلم اسرائیلی است که توسط ران لشم و دافنا لوین ساخته شده است. این سریال داستان گروهی از دانش‌آموزان دبیرستانی است که همزمان با مواد مخدر، رابطه های جنسی، تروما و رسانه‌های اجتماعی، دوستی و عشق را دنبال می‌کنند.

طبق اخبار سینما و تلویزیون مووی 21 نسخه اصلی توسط Tedy Products تولید شده و از پخش کننده HOT اسرائیل پخش شده است. یک اقتباس آمریکایی از سریال HBO با بازی زندایا، ژاکوب الوردی و سیدنی سوئینی هم ساخته شده که به یک موفقیت بزرگ تبدیل شد و سریال برای فصل سوم هم تمدید شده است.

پخش کننده HOT گفت: “ما خوشحالیم که موفقیت فوق العاده “Euphoria” همچنان در جهان طنین انداز می شود.  از این همکاری جدید هیجان زده هستیم. ما به تولید محتوای باکیفیت که باعث افتخار اسرائیل در سراسر جهان می شود، ادامه خواهیم داد.»

Euphoria

Michael Souvignier، مدیرعامل Zeitsprung Pictures و تهیه‌کننده Lennart Pohlig می‌گویند: «Euphoria» یکی از بزرگ‌ترین و موفق‌ترین داستان ها است و ما بسیار خوشحالیم که داستان اقتباسی آلمانی از این مجموعه بی‌نظیر دوران بلوغ را با نویسندگان برجسته جوناس لینت و پائولینا لورنز توسعه دهیم. ما بر این باوریم که موضوعاتی مانند هویت، بیماری روانی، اعتیاد و تمایلات دیگر برای دنیای نوجوانان بسیار مهم است. در واقع می توان گفت یکسری موضوعات جهانی هستند که برای نوجوانان در سرتاسر دنیا رخ می دهد.

Hadas Mozes Lichtenstein بنیانگذار ADD Content اضافه کرد: «از همان ابتدا متوجه شدیم که «Euphoria» یک سریال ویژه است که فراتر از بازار اسرائیل است. بهره گیری از تجربیات جوانان اگرچه خام است. اما خطوط داستانی در این نمایش با مخاطبان نوجوان در سرتاسر جهان همسو است. ما مشتاقانه منتظریم تا ببینیم نسخه آلمانی چگونه دیدگاه دیگری را برای مخاطبان جوان به ارمغان می آورد.

منبع variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =