تمدید سریال The Terminal List برای فصل دوم توسط آمازون

تمدید سریال The Terminal List

تمدید سریال The Terminal List برای فصل دوم توسط آمازون انجام شد. این سریال اکشن مهیج برای فصل دوم در پرایم ویدیو تمدید شد. آمازون همچنین سفارش یک سریال اسپین آف با بازی تیلور کیچ که نقش بن ادواردز را بازی می کند، داده است.

The Terminal List بر اساس رمان‌های هیجان‌انگیز جک کار به‌طور کامل در اول جولای اکران شد.

استودیو در بیانیه ای در روز جمعه گفت با The Terminal List برای فصل دوم و سریال پیش درآمد جدید پرایم ویدیو با بازی تیلور کیچ تمدید و تایید شده است. طرفداران «فهرست ترمینال» از دیدن ادامه سفر جیمز ریس در یک داستان اکشن و خشونت آمیز در True Believer هیجان زده خواهند شد. و ما بسیار هیجان‌زده هستیم که این اسپین آف را بسازیم.

تمدید سریال The Terminal List

اسپین آف

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 سریال پیش درآمد در حال حاضر بدون عنوان است. اما توسط آمازون به عنوان یک «سریال هیجان‌انگیز جاسوسی » توصیف می‌شود که بر سفر ادواردز از نیروی دریایی تا مأمور سیا تمرکز دارد. پرت به عنوان دوست ادواردز (و شخصیت اصلی «فهرست ترمینال») جیمز ریس در پیش درآمد ظاهر خواهد شد. جارد شاو همچنین نقش تکراری خود را بازی خواهد کرد.

پرت در بیانیه‌ای گفت: این فصل حتی از فصل اول هم اشکن تر خواهد بود و من نمی‌توانم منتظر بمانم تا همه آن را ببینند. و برای کسانی که طرفدار بن ادواردز تیلور کیچ هستند. خوشحالم که بگویم ما همچنین در حال کار بر روی یک سریال اسپین‌آف هستیم که بیشتر به داستان او می‌پردازد و سفر او را از نیروی دریایی به یک مامور سیا دنبال می‌کند. و برای هیجان انگیزتر کردن آن، من نیز در این سریال پیش درآمد حضور خواهم داشت! من به شما قول می دهم که به اندازه «فهرست ترمینال» هیجان انگیز و جذاب خواهد بود. منتظر به روز رسانی های بیشتر باشید.

کیچ افزود: “از همه طرفداران برای حمایتبه این سریال متشکرم، ما بدون حمایت شما اینجا نبودیم.”

منبع Indiewire

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 7 =