اورلاندو بلوم با فیلم The Cut برمیگردد

اورلاندو بلوم با فیلم The Cut به سینما برمیگردد. سین الیس فیلم را کارگردانی خواهد مرد که انتظار می رود تابستان شروع شود.با مووی 21 همراه باشید تا آخرین جزئیات درباره ی فیلم The Cut را در ادامه بخوانید…

ماجرای اورلاندو بلوم در The Cut چیست؟


اورلاندو بلوم فیلم بعدی اش به عنوان نقش اول را بازی میکند. ستاره ی دزدان دریایی کارائیب برای بازی در فیلمی روانشناختی ترسناک به اسم The Cut انتخاب شده است. اورلاندو بلوم در فیلم جدیدش نقشی متفاوت تر از نقش های افسانه ای و ماجراجویانه ای که با آنها شناخته میشود بازی میکند. در The Cut، بلوم نقش بوکسوری بازنشسته را بازی میکند که برای دفاع از عنوان قهرمانی اش به داخل رینگ برمیگردد. مانند تمام پروژه های اخیرش، اورلاندو به عنوان تهیه کننده ی اجرایی نیز در The Cut مشارکت دارد.


اورلاندو بلوم نقش خود را در The Cut اینگونه توصیف میکند:

“او مصمم است تا عنوان قهرمانی اش را نگه دارد. از طریق یک برنامه ی کاهش وزن خسته کننده و بدون مجوز با مربی ای که هیچ حد و مرزی نمیشناسد. او خودش را از واقعیت هایش و کسانی که دوست دارد دور میکند و کم کم از کنترل خارج میشود.”
در حال حاضر اورلاندو بلوم تنها کاندید برای بازی در این نقش است. مراحل تولید The Cut به سرعت پیش میرود در حالیکه قرار است فیلمبرداری در فصل تابستان در نوادا آغاز شود. حتی ممکن است هفته های آینده اخبار بیشتری در مورد جزئیات فیلم به دست برسد.
پروژه ی The Cut جدید ترین پروژه ای است که به لیست پروژه های بی پایان او اضافه شده است. Red Light Hand از برادران نلمز، دنباله ی Fatman از مل گبیسون، درامای بیوگرافی ورزشی به نام Gran Turimso و Wizard آخرین فیلم هایی هستند که بلوم در آنها مشارکت دارند.

کارنامه ی اورلاندو بلوم


اورلاندو بلوم شهرت خود را با بازی در نقش استثنائی لگولاس در سه گانه ی ارباب حلقه ها به دست آورد. نقشی که او دوباره در سری هابیت ها بازی کرد.

بلوم همچنین برای بازی در فیلم های دزدان دریایی کارائیب، سه تفنگ دار، قلمرو بهشت و تروی شناخته شده است. بلوم اخیرا بازی های ماندگار و تاثیر گذاری در فیلم هایی مثل The Outpost و Retaliation به نمایش گذاشته است. اورلاندو بلوم در یکی از جدید ترین سریال های Prime Video به نام Carnival Row یکی از نقش های اصلی را بازی میکند. فصل دوم سریال چند روز آینده پخش میشود. بلوم که اکنون همراه همسرش خواننده شناخته شده و محبوب هالیوود کیتی پری صاحب فرزندی است مدت زیادی به دور از هیاهوی هالیوود و صنعت فیلمسازی بود اما حالا با در دست داشتن چندین پروژه شروعی طوفانی داشته است.

عوامل فیلم The Cut


سین الیس کارگردانی The Cut را به عهده دارد و جاستین بل نویسندگی آن را انجام میدهد. فیلم از داستان 47 Meters Down به نویسندگی مارک لین اقتباس شده است. تیم تولید از تیم تهیه و تولید فیلم Tea Shop از جیمز هریس و لین تشکیل شده است که هر دو روی داستان 47 Meters Down کار کرده اند. اورلاندو بلوم و آدام کاراسیک که در فیلم Amazing Owl مشارکت دارد هر دو تهیه کنندگان از پروژه هستند.
نت مک کورمیک که مسئل فروش فیلم در داخل کشور است گفت:”از اینکه نماینده های این فیلم هستیم به غایت خوشحالیم. آثار سین به عنوان یک کارگردان نوآور و پویا به همراه تغییر بدنی کاملی که اورلاندو بلوم دارد یک ماجرای سینمایی شگفت انگیز را ارائه میدهد.”


فیلم The Cut قرار است تابستان در نوادا آغاز به فیلمبرداری کند. اورلاندو بلوم هفته ی بعد با فصل دوم سریال Carnival Row به صحنه برمیگردد. تریلر فصل دوم سریال Carnival Row با بازی کارا دلوین و اورلاندو بلوم.

منبع: Colider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =