۱۰ سوال داغ درباره ددپول 3 (ولورین، مارول و سکرت وارز؟)

ددپول ولورین

خبر پیوستن هیو جکمن به ددپول 3 سوالات زیادی را در رابطه‌ با بازگشت ولورین و ‌چگونگی‌ حضور آن در MCU مطر‌‌ح کرد‌ه ا‌ست.

در حالی که پیش از این انتظار زیادی برای ددپول 3 وجود داشت، اعلام بازگشت هیو جکمن به عنوان ولورین همه چیز را هیجان‌انگیزتر می‌کند. اگر‌چه جکمن پیش از این گفته‌ بو‌د که از این نقش نمادین بازنشسته شد‌ه است، اما به نظر می‌رسد دوست خوبش رایان رینولدز او را متقاعد کرد‌ه است که او به نقش جهش‌یافته محبوب بازگردد.

اما زمانی که طرفداران شوک اولیه و هیجان خبری را پشت سر بگذارند، بلافاصله سوالاتی مطرح می‌شود. از نقش ولورین در فیلم گر‌فته تا چگونگی تاثیر آن بر MCU تا سورپرایزهای سرگرم‌کننده دیگر. اینها بزرگ‌ترین سوالاتی هستند که طرفداران در مورد ددپول 3 دارند.

نقش ولورین تا چه حد بزرگ خواهد بود؟

هیو جکمن ولورین

بازگشت جکمن به عنوان ولورین به هر حال هیجان‌انگیز است، اما طرفداران بلافاصله این سوال را مطرح می‌کنند که او تا چه حد نقش بزرگی خواهد داشت. ددپول فرنچایزی است که در گذشته کمئوهای بسیار سرگرم‌کننده‌ای دا‌شته است، بنابراین نقش جکمن می‌تواند فقط یک نقش کوتاه باشد.

همچنین این احتمال نیز وجود دارد که او نتواند تا پرده سوم حضور یابد، شبیه به توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در اسپایدرمن: راهی به خانه نیست. اما با اعلام زودهنگامی که شد، امیدواریم این نقش، نقش مهمی باشد.

مرگ ولورین چگونه رقم خواهد خورد؟

ولورین هیو جکمن

اگرچه بسیاری از طرفداران از کنار رفتن جکمن از نقش نمادینش ناراحت بودند، اما بسیاری بر این باورند که لوگان بهترین فیلم X-Men و پایانی بسیار مناسب برای این شخصیت بود. در واقع به نظر می‌رسد که نتیجه‌گیری قطعی برای عدم تمایل جکمن به بازگشت به این نقش به دلیل ترس از تکرار آن باشد.

به همان اندازه که دیدن بازگشت او هیجان‌انگیز است، این ترس وجود دارد که میراث لوگان را لکه‌دار کند. آیا فیلم به مرگ او می‌پردازد؟ آیا ولورین را از مرگ نجات خواهد داد؟ مطمئنا همه افراد درگیر باید با دقت این جنبه را بررسی کنند تا اجازه ندهند بازگشت او اشتباه باشد.

چه نسخه‌ای از ولورین خواهد بود؟

کدام نسخه از ولورین؟

با معرفی چند شخصیت هیجان انگیز MCU، این احتمال وجود دارد که این نسخه از ولورین در ددپول ۳ نیز همانند چارلز خاویر در دکتر استرنج: چندجهانی دیوانگی باشد.
جدول زمانی فیلم های X-Men همیشه کمی گیج‌کننده بوده است، بنابراین ممکن است آسان‌تر باشد که نسخه جدیدی از ولورین ظاهر شود. در نتیجه پایان تحسین‌شده برای ولورین اصلی جکمن حفظ می‌شود.

آیا ولورین کاستوم کمیک‌بوکی خود را به تن می‌کند؟

یک پایان‌بندی حذف‌شده برای ولورین، لوگان را در حال پوشیدن لباس زرد کلاسیکی نشان می‌دهد که طرفداران آن را می‌شناسند و از کمیک‌ها خوششان می‌آید. در حالی که این امر هرگز در دنیای ایکس‌من به ثمر نرسید، این خبر امید تازه‌ای به احیای ظاهر ولورین می‌دهد.
با اینکه همیشه تغییراتی ایجاد می شود، اما MCU در پیدا کردن راه‌هایی برای انجام کارهایی که طرفداران دوست دارند، هوشمندانه عمل کرده است.

آیا سفر در زمان ددپول نقش مهمی دارد؟

با شروع ولورین و ددپول در دنیای ایکس‌من، این سوال پیش می‌آید که چگونه این شخصیت‌ها به دنیای MCU آورده خواهند شد، ددپول همان نسخه‌ای خواهد بود که طرفداران در فیلم‌های دیگر دیده‌اند، بنابراین او چگونه وارد دنیای انتقام‌جویان می‌شود؟
پاسخ این سوال را می‌توان در صحنه پس از تیتراژ ددپول ۲ یافت؛ ددپول با استفاده از دستگاه سفر در زمان کابلی برای بازگشت و اصلاح اشتباهات گذشته، از جمله نجات ونسا و… می‌شتابد.

آیا آن دو با هم دشمن خواهند بود؟

ولورین و ددپول سابقه‌ای طولانی در کمیک‌ها داشته‌اند. گاهی خود را در حال جنگ با یکدیگر می‌بینند و گاهی متحد هم هستند. پس در ددپول ۳ چه احساسی نسبت به یکدیگر خواهند داشت؟
پوستر فیلم، ماسک ددپول را با علامت مخصوص ولورین نشان می‌داد و داشتن آنها به عنوان دشمن در فیلم، به ددپول یک دشمن شایسته می‌دهد و به او اجازه می‌دهد تا تمرکز اصلی داستان باقی بماند.

آیا سایر اعضای X-Men نیز حضور خواهند داشت؟

اگرچه هنوز هیچ فیلم X-Menای در دنیای سینمایی مارول اعلام نشده است، اما نشانه‌های جهش یافته‌ها در جهان مارول همچنان در حال افزایش است. اما هنوز سوالات زیادی در مورد میزان نقش فرنچایز فاکس در MCU وجود دارد.

ددپول تنها شخصیت X-Men به نظر می‌رسید که می‌توانست باتوجه به اینکه دیوار چهارم را می‌شکند، به طور موثری به MCU سوییچ کند. اما آیا دیگر شخصیت های X-Men هم می‌توانند به ولورینِ جکمن بپیوندند؟

آیا ولورین در Avengers: Secret Wars حضور خواهد داشت؟

باتوجه به ابعاد عظیم دنیای سینمایی مارول در این لحظه، برای طرفداران سخت است که تنها روی یک پروژه تمرکز کنند.
در حالی که هنوز راه درازی در پیش است، پیش‌بینی های اولیه زیادی در مورد Avengers: Secret Wars وجود دارد. حالا که جکمن به عنوان ولورین در MCU تثبیت خواهد شد، آیا او نیز به فیلم عظیم انتقام جویان خواهد پیوست یا این تنها حضور جکمن در MCU خواهد بود؟

این موضوع برای ولورین بعدی MCU چه معنایی خواهد داشت؟

بازیگران زیادی به عنوان ولورین در MCU پیشنهاد شده‌اند، اما ایفای نقش جکمن به اندازه رابرت داونی جونیور در نقش مرد آهنی نمادین نیست و این یعنی بازیگر بعدی موقعیت‌های بزرگی برای ایفا خواهد داشت.
کمتر کسی فکر می‌کند که جکمن برای مدت زیادی در MCU باقی بماند، بنابراین این چه معنایی می‌تواند برای نسخه بعدی این شخصیت داشته باشد؟ آیا این بدان معناست که MCU به این زودی‌ها به دنبال آوردن این شخصیت به دنیای خود نیست، یا یک بازیگر جدید باید با جکمن که در حال حاضر در دنیای سینمایی نقش بازی می‌کند، رقابت کند؟

آیا ددپول در MCU باقی خواهد ماند؟

اگرچه مولتیورس نقش بزرگی در پروژه‌های فعلی MCU ایفا می‌کند، اما کراس‌اورهایی که ساخته شده‌اند، همگی موقتی بوده‌اند؛ از شخصیت‌های مختلف در اسپایدرمن: راهی به خانه نیست تا حضور خاویر در دکتر استرنج ۲، این شخصیت‌ها برای مدت طولانی در MCU باقی نماندند.
اگرچه ددپول در حال ادامه فرنچایز خود در دنیای فاکس است، اما لزوما به این معنی نیست که او اینجا است تا بماند. آیا این آخرین فیلم ددپول در این فرنچایز خواهد بود؟ آیا وقتی همه‌چیز تمام شد به دنیای خود برمی‌گردد؟ باید منتظر ماند و دید.

منتظر ایت فیلم هستید؟ منتظر نظرات شما عزیزان هستیم!

منبع: screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − نه =