محدودیت کاراکتر توییتر افزایش یافت

محدودیت کاراکتر توییتر

ایلان ماسک مدیرعامل جدید این شرکت، در توییتر تایید کرد که در نهایت محدودیت کاراکتر خود را از 280 به 4000 افزایش خواهد داد.

ماسک در پاسخ به این سوال که آیا شایعه برای افزایش محدودیت کاراکتر توییتر به 4000 صحت دارد یا خیر. بدون ارائه اطلاعات اضافی پاسخ داد: بله. توییتر در ابتدا دارای محدودیت 140 کاراکتر بود تا اینکه در سال 2017 به 280 افزایش یافت.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 جزئیات دقیق افزایش محدودیت کاراکترها هنوز مشخص نیست. در گذشته گزارش‌ها و توییت‌های قبلی ماسک نشان می داد که توییتر ممکن است تقسیم متن های طولانی به چند توییت کوتاه را در برنامه خود داشته باشد. اما به نظر می رسد که افزایش محدودیت به 4000 کاراکتر این ایده را از بین می برد و کاربران به سادگی می توانند بلوک های طولانی تر متن را در پست های خود قرار دهند.

محدودیت کاراکتر توییتر

توییتر در آخر هفته اعلام کرد که قصد دارد سرویس اشتراک توییتر آبی خود را از روز دوشنبه دوباره راه اندازی کند. که به کاربران یک علامت آبی تایید شده و مزایای دیگری مانند توانایی ویرایش توییت ها و آپلود ویدیوهایی با وضوح بالاتر از 1080p را ارائه می دهد. پس از انتقاد ماسک از کمیسیون 30 درصدی اپل که از خریدهای درون برنامه ای گرفته شده است. Twitter Blue با قیمت بالاتر یعتی 11 دلار در ماه برای کاربران آیفون دوباره راه اندازی خواهد شد.

منبع Macrumors

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =