هیو جکمن در فیلم Deadpool 3 با نقش Wolverine باز می گردد

Wolverine

رایان رینولدز بعد از ظهر سه شنبه در شبکه اجتماعی خود اعلام کرد که هیو جکمن در نقش Wolverine در «ددپول 3» بازخواهد گشت. «ددپول 3» تاریخ اکران رسمی نیز دارد: 6 سپتامبر 2024.

ویدیو رینولدز

رینولدز در این ویدئو با اشاره به نمایشگاه D23 در اوایل سپتامبر گفت: “سلام به همه، ما بسیار ناراحتیم که D23 را از دست دادیم. اما مدت زیادی است که روی فیلم بعدی “ددپول” سخت کار می‌کنیم. “من مجبور شدم برای این نقش روحم را جستجو کنم. این اولین حضور شخصیت ددپول در MCU بدیهی است که باید احساس خاصی داشته باشم. ما باید به شخصیت وفادار بمانیم، عمق، انگیزه، معنای جدیدی پیدا کنیم. هر «ددپول» باید متمایز تر از نسخه قبلی باشد. این یک چالش باورنکردنی بود که من را مجبور کرد تا به عمق درونم برسم. اما من در حال حاضر هیچ تصوری در مورد این فیلم ندارم.»

در ادامه صحبت های رایان در حالی که جکمن در حال عبور از پس زمینه تصویر است و سیب می خورد. رینولدز از او می پرسد:

“هی، هیو، می خواهی یک بار دیگر نقش ولورین را بازی کنی؟” جکمن پاسخ می دهد: “بله، مطمئنا، رایان.” این ویدیو با آهنگ “I Will Always Love You” ساخته ویتنی هیوستون – با عنوان فرعی “I will always love hiugh” – و یک تیزر “Coming Huughn” به پایان می رسد. لوگوی Deadpool ظاهر می شود. سپس به سرعت توسط پنجه های آدامانتیوم ولورین بریده می شود.

عوامل Deadpool 3

شاون لوی که فیلم‌های «مرد آزاد» و «پروژه آدام» را با رینولدز ساخته است. کارگردانی «ددپول 3» را برعهده دارد که پس از خرید کمپانی فاکس قرن بیستم توسط دیزنی، رسماً به دنیای سینمایی مارول می‌پیوندد. رت ریس و پل ورنیک که دو فیلم اول «ددپول» را نوشته بودند. برای نوشتن فیلم سوم نیز بازگشتند. ریس قبلاً تأیید کرده بود که «ددپول 3» حتی در MCU مناسب خانواده، دارای رتبه R باقی خواهد ماند.

به گزارش مووی 21 آخرین باری که طرفداران مردان ایکس جکمن را در نقش Wolverine دیدند در سال 2016 در فیلم «لوگان» با درجه R به کارگردانی جیمز منگولد بود. ولورین در پایان فیلم درگذشت و جکمن بارها اعلام کرده که این فیلم آواز قو او در این نقش بوده است. بنابراین مشخص نیست که او چگونه در «ددپول 3» ظاهر خواهد شد. اما این شخصیت بیشتر به دلیل شکستن مکرر دیوار چهارم – در فیلم و کمیک معروف است.همانطور که رئیس استودیو مارول، کوین فایگی اخیراً به ورایتی گفت “هر چیزی در چند جهان ممکن است” اتفاق بیفتد.

Wolverine

سابقه همکاری جکمن و رینولدز

رینولدز و جکمن سابقه طولانی ابرقهرمانی با هم دارند. ستاره «ددپول» برای اولین بار در سال 2009 به عنوان شخصیت در « X-Men Origins: Wolverine » ظاهر شد، که اولین اسپین آف «مردان ایکس» بود که بر روی شخصیت جکمن تمرکز کرد.

فیلم‌های «ددپول» پرفروش‌ترین عناوین «مردان ایکس» در تمام دوران هستند که هر کدام بیش از 780 میلیون دلار در سرتاسر جهان کسب کرده‌اند. دو فیلم اول که به ترتیب در سال‌های 2016 و 2018 به نمایش درآمدند. قبل از اینکه دیزنی استودیو را تصاحب کند توسط کمپانی فاکس قرن بیستم منتشر شد.

«کوین فایگی» مدیر استودیوی مارول در ماه دسامبر تأیید کرد که: « در حال کار بر روی فیلمنامه ددپول 3 هستیم. رایان نیز به شخصه بر روی فیلمنامه نظارت دارد. فیلمبرداری از سال 2023 آغاز خواهد شد زیرا در حال حاضر رایان مشغول بازی در پروژه های دیگر است. بدون شک شخصیت ددپول در دنیای مارول بسیار متفاوت خواهد بود. اما با وجود انرژی بی پایان رینولدز هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت.»

«ددپول ۳» ۶ سپتامبر ۲۰۲۴ اکران خواهد شد.

منبع Variety

ویدیو رایان و جکمن:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 7 =