تریلر سریال Poker Face اثر ریان جانسن

تریلر سریال Poker Face

تریلر سریال Poker Face اثر ریان جانسن منتشر شد. Poker Face یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی است که توسط ریان جانسن برای استریم Peacock ساخته شده است. این یک کمدی-درام معمایی است. ناتاشا لیون تهیه کننده و بازیگر سریال است.

Peacock این سریال را در مارس 2021 با همراهی لیون و جانسن به عنوان کارگردان اعلام کرد.نورا و لیلا زاکرمن به عنوان یکی از مجریان برنامه نامگذاری شدند.

ریان جانسن اخیرا فیلم معروف Glass Onion: A Knives Out Mystery 2022 را کارگردانی کرده که نقدهای مثبتی هم دریافت کرده است. او در حال حاضر با کارگردانی سریال پوکر فیس در حال ورود به دنیای سریال های تلویزیونی است.

داستان سریال

این سریال داستان «چارلی کین» با بازی «ناتاشا لیون» را روایت می کند. چارلی توانایی ای دارد که به وسیله آن می توانید افرادی که دروغ می گویند را تشخیص بدهد. چارلی با ماشین قدیمی خود به جاده می زند و در هر مکانی که توقف می کند با شخصیت ها و جنایات جدید رو به رو می شود که نمی تواند آن ها را حل نکند.

Poker Face شامل 10 قسمت است. این سریال که دارای ژانر های راز آلود، کمدی و درام است، قرار است پخش آن در تاریخ 16 ژانویه سال ۲۰۲۳ از طریق استریم Peacock آغاز شود.

تریلر سریال Poker Face :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + یک =