تریلر سریال Bupkis در ژانر کمدی

تریلر سریال Bupkis

تریلر سریال Bupkis منتشر شد.  Bupkis یک مجموعه تلویزیونی کمدی اکشن است. قرار است در ۴ می ۲۰۲۳ در Peacock نمایش داده شود. پشی در این سریال نقش پدربزرگ دیویدسون و «ادی فالکو» ستاره سریال «سوپرانوها» (The Sopranos) نقش مادر او را بازی می‌کنند. این کمدی نیم-ساعته به «زیاد ذوق‌زده نشو» (Curb Your Enthusiasm) «لری دیوید» تشبیه شده و زندگی خیالی دیویدسون را به تصویر می‌کشد.

دیگر بازیگران سریال «استیو بوشمی»، «بابی کاناواله»، «پل والتر هاوزر»، «جان مولانی»، «سایمون رکس»، «ری رومانو»، «برد گرت»، «چارلی دی» و «کنان تامپسون» خواهند بود. «ماشین گان کلی»، «جان استوارت»، «کریس اودانل»، «ال گور»، «لا لا آنتونی» و بیسیاری دیگر در این سریال نقش‌های کوتاهی بازی کرده‌اند.

این نمایش به عنوان یک “نسخه داستانی برجسته از زندگی پیت دیویدسون” توصیف می شود.

دیویدسون که نویسنده و تهیه‌کننده سریال است اخیراً در «ملاقات دلبرانه» (Meet Cute) و «جسد جسد جسد» (Bodies Bodies Bodies) دیده شده و به زودی به «اس‌ان‌ال» (Saturday Night Live) بازخواهد گشت. پشی برای فیلم‌های «گاو خشمگین» (Raging Bull)، «رفقای خوب» (Goodfellas) و «ایرلندی» (The Irishman) «مارتین اسکورسیزی» نامزد اسکار شده و با «رفقای خوب» این جایزه را دریافت کرده است.

سریال Bupkis  قرار است در تاریخ 4 مه 2023 از پیکاک پخش شود.

تریلر سریال Bupkis :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 4 =