اولیویا وایلد مجبور به سانسور تریلر «Don’t Worry Darling» شد

اولیویا وایلد، کارگردان فیلم عزیزم نگران نباش فاش کرد که انجمن فیلم‌های سینمایی او را مجبور کرده که صحنه‌هایی را از تریلر فیلم...
اولیویا وایلد

اولیویا وایلد، کارگردان فیلم عزیزم نگران نباش فاش کرد که انجمن فیلم‌های سینمایی او را مجبور کرده است که صحنه‌هایی را از تریلر فیلم را حذف کند. وایلد بازیگری است که به ‌خاطر فیلم‌هایی مانند A Vigilante، The Lazarus Effect و Her شناخته می‌شود. همچنین کارگردانی است که اولین کار خود را با ساخت فیلم بلند Booksmart در سال 2019 آغاز نمود. Booksmart به خاطر ژانر کمدی که داشت نقدهای مثبت بسیاری دریافت کرد.

اولین تریلر فیلم عزیزم نگران نباش در 2 می منتشر شد. در این فیلم سینمایی فلورانس پیو در نقش آلیس چمبرز خانه‌دار بازی می‌کند که با همسرش جک (با بازی هری استایلز) یک آزمایش اجتماعی مرموز را آغاز می‌کند. تریلر با یک مهمانی در دهه 1950 شروع می‌شود. تریلر عزیزم نگران نباش علاوه بر مشخص کردن رمز و راز اصلی فیلم، شامل صحنه کوتاه اروتیک نیز بود.

در مصاحبه ای با آسوشیتدپرس، اولیویا وایلد در مورد دیدگاه اولیه خود برای تریلر فیلم صحبت می کند. او عنوان می کند که قسمت اصلی تیزر « عزیزم نگران نباش» همان چیزی که او می‌خواست تماشاگران ببینند، صحنه‌های اروتیک متعددی داشت که در نهایت به دلیل خواسته‌های MPA حذف شدند.

اولیویا وایلد

وایلد در این باره می گوید:

چیزهای زیادی وجود دارد که باید از تریلر حذف می شد. MPA در آخرین ثانیه به شدت با من و تریلر فیلم برخورد کرد و من را مجبور نمود تا چندین صحنه را حذف کنم.من فکر می‌کنم فقدان اروتیسم در فیلم آمریکایی چیز جدیدی است.

منطقی است که وایلد از ایجاد تغییرات خلاقانه در یک تریلر ناراحت باشد. زیرا MPA بخش‌هایی را برای دیدن عموم نامناسب می‌داند که قرار بود همین بخش ها به جذب مخاطب فیلم کمک نماید. این موضوع می تواند به جذب مخاطب و تماشاگر برای دیدن فیلم لطمه وارد نماید. زیرا وایلد به این پلان ها برای جذب مخاطب امید بسیاری داشت اما گویا روش جدیدی برای رفع این مشکل پیدا کرده است.

توضیح وایلد مبنی بر اینکه این فیلم عمدا به صورت اروتیک ساخته شده است. همچنین این واقعیت که MPA قسمت اصلی تریلر را سانسور کرده است، ممکن است ناخواسته اختلاف نظر بیشتری در بین بینندگان ایجاد کند که چه صحنه هایی رد شده اند.

منبع screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 4 =