اسپین آف Walking Dead چگونه خواهد بود؟

اسپین آف Walking Dead که قرار است در 2023 پخش شود چگونه انتظارات مخاطبین سریال اصلی را بر آورده خواهد کرد؟ نقش اصلی سریال، نورمن ریدوس پاسخ میدهد...

اسپین آف Walking Dead بر اساس شخصیت داریل دیکسون است!

بازیگر سریال Walking Dead نورمن ریدوس توضیح میدهد که اسپین آف داریل دیکسون او چگونه قرار است در مقایسه با سریال اصلی متفاوت باشد.

از قسمت سوم سریال، ریدوس نقش داریل را در سریال بازی کرده است و در طی این یازده فصل و فصل نهایی تبدیل به یکی از نقش های استخوان دار سریال شده است.

درحالیکه گفته شده سریال اصلی در نوامبر امسال به پایان میرسید، داستان داریل در فرانسه ادامه می یابد که داستان طول و دراز نجات پیدا کردن او را همراه با کاراکتر های جدید نشان میدهد.

Walking Dead
Walking Dead یکی از پرطرفدار ترین سریال های بلند تلویزیون است

در اصل قرار بود Mellisa McBride که نقش کارول پلتیر که یکی دیگه از بازماندگان جان سخت سریال است و در سریال اصلی در هر قسمت حضور داشت همراه داریل باشد ولی، در آپریل اعلام شد که مک براید از اسپین آف جدا خواهد شد.

علارغم جدایی ملیسا از اسپین آف، داریل تولید خودش رو در فرانسه ادامه میده. غیر از لوکیشن سریال و جزئیات اولیه اطلاعات دیگری از جدید ترین سریال دنیای Walking Dead در دسترس نیست.

در آخرین اخبار تلویزیون هالیوود ریدوس در مصاحبه ای با Entertainment Weekly طرفداران سریال رو کمی اذیت کرد درباره ی یک تجربه ی جدید در سریال خبر داد. متن کامل مصاحبه در مووی 21:

Walking Dead
Walking Dead تا کنون هشت تا اسپین آف داشته است

ریدوس گفت که ایده ی اسپین آف سریال جریان تولید سریال رو چند بار تغییر داده تا مطمئن بشن برای مخاطبین تجربه های جدیدی رو به وجود میارن.

ریدوس در مورد ماجرا جویی دور افتاده ی داریل در اروپا صحبت کرد و گفت که چقدر این تغییر ممکنه با اون چیزی که مخاطبان Walking Dead بهش عادت دارن فرق کنه:

“میدونستیم که میخوایم یک سریال دقیقا در جهت مخالف بسازیم، فقط به خاطر اینکه نمیخواستیم همون چیز رو دوباره بسازیم. و قرار خیلی متفاوت باشه. داستان خیلی متفاوته…کاراکترها خیلی فرق میکنند…

روایت داستان فرق میکنه…نورپردازی فرق میکنه…صدا برداری فرق میکنه..حال و هوای سریال کلا فرق میکنه. قراره یه افسانه ی لعنتی باشه.”

هیجان و اشتیاق ریدوس برای منحصر به فرد بودن اسپین آف داریل به مخاطبان هم سرایت پیدا کرده. از اونجایی که تماشاگران منتظر دو اسپین آف دیگه هم که AMC برای سال دیگه تدارک دیده هستند.

با اینکه نبود ملیسا مک براید ناراحت کننده است، ولی ریدوس از مسیری که سریال در پیش داره خوشحاله. لقب “متفاوت” برای سریال نشون میده که اسپین های بعدی هم حال و هوای متفاوت خودشون رو نسبت به سریال اصلی و نسبت به همدیگر دارند.

Walking Dead
شخصیت داریل دیکسون در Walking Dead

فاصله و تمایز اسپین آف داریل از سریال Walking Dead نوید دهنده ی اینه که مخاطبان تجربه ی جدیدی از اونچه که در فرانچایز زامبی ها داشتند خواهند داشت.

ممکنه ماجراجویی داریل از سکانس آخر Walking Dead: World Beyond شروع شده باشه که وجود زامبی های قویتر و سریعتر رو نشون میده. این قطعا آغاز خوبی برای شروع یک ماجراجویی جدیده.

به علاوه رمز و راز اینکه چگونه داریل از ویرجینیا به فرانسه رسیده هم هست. آیا باید منتظر بمونیم تا داستان داریل که از این قسمت های سریال بیرون اومده معلوم بشه؟ باید تا 2023 که اسپین آف سریال پخش میشه منتظر موند و دید…

منبع: Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 10 =