ستاره “کریستینا اپل‌گیت” در پیاده‌روی مشاهیر هالیوود نقش بست

کریستینا اپل‌گیت

جشن افتتاح این ستاره در پیاده روی مشاهیر در واقع اولین حضور عمومی کریستینا اپل‌گیت پس از یک سال بود. او در سال 2021 اعلام کرد که به بیماری ام اس مبتلا شده است.

کریستینا اپل‌گیت هنگام تشکر از دخترش در سخنرانی پیاده روی مشاهیر گریه کرد. سپس درباره ام اس خود شوخی کرد. او با خنده اضافه کرد: “اوه، اتفاقا من یک بیماری دارم.” “متوجه نشدی؟ من حتی کفش هم نمی پوشم. به هر حال تو باید به آن بخندی.”

همراهی دوستان قدیمی

طبق اخبار هالیوود مووی 21 کریستینا اپل‌گیت هنگامی که در ۱۴ نوامبر یک ستاره در پیاده‌روی مشاهیر هالیوود به او اهدا شد. یک سخنرانی احساسی پر از خنده و گریه کرد. کیتی ساگال و دیوید فاوستینو در این مراسم به برنده امی 50 ساله پیوستند.

این بازیگر در این مراسم از عصا استفاده کرد. ساگال که نقش مادر او در برنامه های تلویزیونی را داشت، پشت سر کریستینا ایستاده بود تا هنگام سخنرانی از او حمایت فیزیکی کند. اپل‌گیت پس از اذعان به این که «نمی‌تواند برای مدت طولانی بایستد» از صمیم قلب از همبازی‌هایش تشکر کرد.

او در حالی که گریه می کرد به دخترش گفت: “تو خیلی بیشتر از آن چیزی هستی که می دانی. تو بسیار زیبا و مهربان و دوست داشتنی و باهوش و جالب هستی.”

اپل گیت افزود: “شما همه چیز من هستید. از اینکه در تمام این مدت در کنار من ایستادید.متشکرم.”

عکس های مراسم:

کریستینا اپل‌گیت کریستینا اپل‌گیت کریستینا اپل‌گیت کریستینا اپل‌گیت کریستینا اپل‌گیت

منبع Accessonline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − دو =