HBO در حال بررسی ایده سریال اسنو اسپین آف GOT

سریال اسنو اسپین آف GOT

«آواز یخ و آتش» اثر جورج آر آر مارتین هزاران سال از پس‌زمینه‌ها و افسانه‌های پراکنده در قاره‌های مختلف را نشان می‌دهد. اما یک چیز قطعی به نظر می رسد و آن ساخت سریال اسنو اسپین آف GOT است. گزارش جدید حاکی از آن است که HBO در حال ساخت سریال اسنو اسپین آف GOT با حضور کیت هرینگتون است.

به گفته اونویسنده کتاب، HBO در حال حاضر در حال ساخت برنامه ای درباره جان اسنو است که پس از سریال موفق HBO ساخته می شود. عنوان این اسپین آف Snow است. ما همچنین از امیلیا کلارک شنیدیم که ایده ساخت این سریال توسط کیت هرینگتون ارائه شده (جورج آر آر مارتین آن را تایید کرد؛ او تهیه کننده سریال خواهد بود). او به بی بی سی گفت: “تا آنجا که من می دانم ایده توسط کیت هرینگتون ارائه شده است. بنابراین او از ابتدا در سریال خواهد بود. “

اخیرا فرانچسکا اورسی رئیس HBO به‌روزرسانی مختصری درباره وضعیت این اسپین‌آف ارائه کرده است، و خاطرنشان می‌کند: «ما عمیقاً کار می‌کنیم تا چراغ سبز ساخت سریال اسنو اسپین آف GOT  را بگیریم. اما در این مرحله فعلا هیچ تصمیم گیری انجام نشده است.»

سریال اسنو اسپین آف GOT

داستان جان اسنو

در آخرین لحظات جان اسنو رفت تا آن سوی دیوار زندگی کند. اما با در نظر گرفتن هویت واقعی او به عنوان تارگرین وارث قانونی وستروس به راحتی می توان تصور کرد که او برمی گردد. وقایع در هفت پادشاهی می تواند منجر به بازگشت او به جنوب شود. همچنین این امکان را برای همه شخصیت‌های بازمانده از بازی تاج و تخت فراهم می‌کند.

وقتی از هرینگتون درباره سریال پرسیده شد. از دادن اطلاعات بیش از حد در مورد اسپین آف جان اسنو طفره رفت. اما از بسیاری جهات صحنه را برای بازگشت جان اسنو در نمایش جدید بازی تاج و تخت تنظیم کرده است. این بازیگر گفت: “این حقیقت که جان اسنو به آن سوی دیوار می رود بزرگترین هدیه و همچنین بزرگترین نفرین است. او مجبور است زندگی خود را با فکر کردن به این که چگونه دنی را کشت، بگذراند. و با فکر کردن به مرگ ایگریت در آغوشش زندگی کند. جان اسنو زندگی خود را با فکر کردن به تمام این آسیب ها از دست داد.”

سریال اسنو اسپین آف GOT

سرانجام جان اسنو

به گفته کیت هرینگتون تمامی این وقایع عجیب و دردناک است. اما زیاد در مورد آن چیز زیادی گفته نمی شود.هرینگتون در پایان گفت: «بنابراین فکر می‌کنم جایی که او را در پایان نمایش رها می‌کنیم، همیشه این احساس وجود دارد که برای جان اسنو همه چیز به خوبی پیش نرفته برخلاف اینکه همه ما دوست داشتیم پایان سریال وقتی او را رها می کنیم همه چیز به خوبی تمام شود.» اما امیدواریم که اگر اسنو به شبکه HBO راه پیدا کند. به نوعی آرامش دست پیدا کند.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 سریال خاندان اژدها پیش درآمدی گات بود که وقایع 150 سال قبل از تاج و تخت را به تصویر کشید. این سریال در ماه آگوست از شبکه HBO پخش شد. این جدیدترین پروژه از میان بسیاری از دیگر اسپین آف های Game of Thrones است که HBO در حال حاضر بر روی آن کار می کند. با این حال، Snow اولین اسپین آفی است که بعد از سریال اصلی Game of Thrones اتفاق می افتد.

اما اگر دو فصل پایانی سریال اصلی گات به گونه ای ساخته میشد که در میان طرفداران موفق‌تر بود، آیا HBO هرگز به فکر ساخت دنباله‌ای برای آن بود؟ بدون شک نه. اما در حال حاضر اوضاع به گونه ای پیش رفته که می توان یک دنباله موفق برای این سریال ساخت تا طرفداران بتوانند رضایت کافی از آن داشته باشند.

منبع Yahoo

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 2 =