تریلر فیلم Dungeons & Dragons با بازی کریس پاین

تریلر فیلم Dungeons & Dragons

تریلر فیلم Dungeons & Dragons منتشر شد. این فیلم آمریکایی با نام کامل سیاه‌چال‌ها و اژدهایان: افتخار در میان دزدان (Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves) در ژانر فانتزی-ماجراجویی به نویسندگی و کارگردانی جاناتان گلداستاین و جان فرانسیس دالی ساخته شده است. بازیگران اصلی فیلم کریس پاین و میشل رودریگز هستند و در  مارس ۲۰۲۳ توسط پارامونت پیکچرز به صورت سینمایی منتشر خواهد شد. این فیلم بر اساس بازی نقش‌آفرینی Dungeons & Dragons ساخته شده است.

تولید این فیلم از سال 2013 مراحل مختلفی را پشت سر گذاشت. ابتدا درگیری هایی با شرکت وارنر بر سر کسب حق امتیاز ساخت فیلم از روی بازی به وجود آمد. سپس به پارامونت پیکچرز هر کدام با نویسندگان مختلفی سعی کردند یان پروژه را از آن خود کنند. در نهایت کارگردانی جاناتان گلداستاین و جان فرانسیس دالی توانستند این پروژه به دست بگیرند. فیلمبرداری در آوریل 2021 در ایسلند و سپس ایرلند شمالی آغاز شد.

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves قرار است در مارس 2023 در South by Southwest اکران شود و قرار است در 31 مارس 2023 توسط پارامونت پیکچرز در ایالات متحده اکران شود.

 

داستان فیلم

یک دزد جذاب و گروهی از ماجراجویان دست به یک دزدی حماسی می زنند تا یک اثر گم شده را پس بگیرند. اما وقتی با افراد اشتباه برخورد می کنند. اوضاع به طرز وحشتتناکی پیش می رود.

تریلر فیلم Dungeons & Dragons :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + نه =