تریلر فصل دوم سریال Carnival Row با بازی کارا دلوین

تریلر فصل دوم سریال Carnival Row

تریلر فصل دوم سریال Carnival Row با بازی کارا دلوین منتشر شد. Carnival Row عنوان یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی تحت وب در ژانر نئو-نوآر و فانتزی است که توسط رنه اچواریا و تراویس بیچام ساخته شده‌است. در این سریال موجودات اساطیری باید به عنوان پناهندگان مظلوم در جامعه بشری زنده بمانند.

فصل نخست مجموعه  با ۸ قسمت در ۳۰ اوت ۲۰۱۹، از سرویس ویدئویی آمازون عرضه شد. اورلاندو بلوم و کارا دلوین ستارگان این مجموعه هستند. در ژوئیه ۲۰۱۹ آمازون اعلام کرد مجموعه برای فصل دوم نیز تمدید شد. قرار است سریال در تاریخ 17 فوریه 2023 پخش شود و به عنوان فصل پایانی سریال پخش شود.

 

داستان سریال

بلوم در این سریال نقش یک کارآگاه انسان به نام «رایکرافت فیلوستریت» ملقب به «فیلو» ایفای نقش می‌کند که آخرین پرونده‌ای که به او می‌سپارند شامل قتل‌های مخوفی است. او در منطقه‌ای به نام «کارناوال رو» ساکن است. پناه‌گاهی که برای موجودات افسانه‌ای آواره و فراری از سرزمین‌های خود که شمارشان در حال افزایش است در نظر گرفته شده. این موجودات حق زندگی، عشق‌ورزی و پرواز آزادانه ندارند و باید قوانین سختی را رعایت کنند. یکی از این مخلوقات یک پری سرگردان به نام «ونیت استونماس» با بازی «کارا دلوین» است که با فیلو پیوندی خطرناک برقرار می‌کند. اما از طرف دیگری رازی در سینه نهفته دارد که ممکن است دنیایش را تهدید کند.

تریلر فصل دوم سریال Carnival Row:

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + سه =