تریلر سریال The Blacklist فصل دهم و پایانی

تریلر سریال The Blacklist

تریلر سریال The Blacklist فصل دهم و پایانی منتشر شد. فهرست سیاه (The Blacklist) مجموعه تلویزیونی جنایی مهیج آمریکایی است که از ۲۳ سپتامبر ۲۰۱۳ از شبکه ان‌بی‌سی تا کنون در حال پخش است. در این سریال «ریموند» ردینگتون (جیمز اسپادر)، افسر سابق نیروی دریایی ایالات متحده تبدیل به یک جنایتکار برجسته می‌شود که پس از فرار داوطلبانه تسلیم اداره تحقیقات فدرال می‌شود. او به اداره تحقیقات فدرال گفت که لیستی از خطرناک‌ترین جنایتکاران جهان را که طی سال‌های گذشته تهیه کرده‌است، در اختیار دارد و مایل است در ازای مصونیت از پیگرد قانونی، در مورد عملیات آنها اطلاع دهد. با این حال، او اصرار دارد که منحصراً با الیزابت کین (مگان بون) تحلیلگر شخصیتی تازه‌کار اداره تحقیقات فدرال کار کند.

هر فصل نظرات مثبتی دریافت کرده‌است، منتقدان زیادی خصوصاً از عملکرد اسپادر تمجید می‌کنند. در ۲۰ فوریه سال ۲۰۲۰، ان‌بی‌سی این مجموعه را برای فصل هشتم تمدید کر.، که اولین نمایش آن در ۱۳ نوامبر سال ۲۰۲۰ بود. در ۲۶ ژانویه ۲۰۲۱ این سریال برای فصل نهم تمدید شد.

 

داستان سریال

ریموند «رد» ردینگتون (جیمز اسپیدر) افسر سابق نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا که به یک جنایت‌کار برجسته تبدیل شده‌است. پس از فرار از دستگیری برای چندین دهه، به صورت داوطلبانه خود را تسلیم اف‌بی‌آی [FBI] می‌کند. او به اف‌بی‌آی می‌گوید که لیستی از خطرناک‌ترین جنایت‌کاران دنیا را دارد که در طی سال‌ها جمع کرده‌است و مایل است در مقابل مصونیت از پیگرد قانونی، عملیات تک تک آن‌ها را اطلاع دهد. در هر فصل، سرنخ‌هایی دربارهٔ اسرار قدیمی ردینگتون فاش می‌شود.

در طول فصل اول، چنین به نظر می‌رسد که او در نقش یک خبرچین محرمانه برای FBI عمل می‌کند و پرونده‌های به ظاهر بی‌ربط را به FBI می‌دهد. ولی در دو قسمت انتهایی فصل اول معلوم می‌شود که آن پرونده‌ها به هم مربوط بودند و سازمان تبهکار ردینگتون در واقع مورد حمله از سوی یک جنایت‌کار ناشناخته به نام برلین قرار گرفته است. ردینگتون از هویت برلین اطلاعی ندارد.

فصل دهـم و نهایی سریال بلک لیست قرار است در تاریخ ۲۶ فوریه سال ۲۰۲۳ پخش می شود.

تریلر سریال The Blacklist :

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 12 =