کشف جسد راس مک‌دانل فیلمساز ایرلندی در سواحل نیویورک

راس مک‌دانل فیلمساز ایرلندی

پس از حدس و گمان رسانه ها در مورد پیدا شدن جسد تکه تکه شده در ساحلی در کوئینز در روز جمعه، رسانه ها به نقل از “منابع پلیس” می گویند که بقایای این جسد “ممکن است” متعلق راس مک‌دانل فیلمساز ایرلندی 44 ساله برنده جایزه امی باشد. با این حال علناً این گزارش ها تأیید یا تکذیب نشده است.

طبق اخبار هالیوود مووی 21 مک دانل از 4 نوامبر زمانی که برای دوچرخه سواری به محله خود در بدفورد-استیوسانت رفت، مفقود شده است. دوچرخه او بعداً در ساحل فورت تیلدن در کوئینز قفل شده پیدا شد. که حدود یک یا دو مایل دورتر از ساحل بریزی پوینت است. جایی که جسد بی سر و بدون بازو در روز جمعه پیدا شد.

راس مک‌دانل فیلمساز ایرلندی

بر اساس گزارش‌ها دوستان مک‌دانل بعداً تعدادی از لباس‌های او را در ساحل پیدا کردند و فکر می‌کردند که او ممکن است برای شنا رفته باشد. یک منبع پلیس به نیویورک دیلی نیوز گفت که آنها معتقدند جسد توسط صخره های تیز، امواج و موجودات دریایی طی دو هفته گذشته قبل از اینکه به ساحل برسد، تکه تکه شده است.

راس مک‌دانل فیلمساز ایرلندی کارگردان، فیلمبردار و تهیه کننده بوده است. اولین فیلم او برای اولین بار در تورنتو به نمایش درآمد و برنده جایزه اول فیلم IDFA شد. در سال 2018 او نامزد دریافت جایزه امی برای Elián شد. مستند بلندی که او برای CNN Films، BBC و Jigsaw Productions کارگردانی کرد. در سال 2021 او برنده جایزه امی برای فیلمبرداری در سریال Showtime، The Trade شد. سپس در سال 2022، مک دانل برنده جایزه بهترین فیلمبرداری امی برای کارش در مستند مشهور کووید متیو هاینمن شد.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =