ان هتوی در جشنواره فیلم ساندنس 2023 از فیلم جدیدش رونمایی کرد

ان هتوی در جشنواره فیلم ساندنس 2023

ان هتوی در جشنواره فیلم ساندنس 2023 از فیلم جدید خود به نام آیلین رو نمایید کرد.

فیلم آیلین بر اساس کتاب اوتسا مشفق داستانی نشاط‌ آور از رهایی شخصی است. این فیلم درباره یک زن جوان عجیب و غریب است که زندگی ترسناکش به سمت بدبختی بی پایان کشیده می شود.

در بوستون دهه 1960 آیلین (توماسین مک‌کنزی)  در زندان مشغول به کار است. در ـنجا آیلین از سوی دیگران طرد شده است. اما در این میان یک زن مست (ان هتوی) به کارکنان زندان می پیوندد. یک ارتباط دوستی پرچالش میان این دو نفر شکل می گیرد. اما آیلین درگیر دردسرهایی می شود که وکیل تازه از راه رسیده برای او ایجاد می کند.

ان هتوی در جشنواره فیلم ساندنس 2023

بنابر اخبار هالیوود مووی 21 ان هتوی در جشنواره فیلم ساندنس 2023 با یک پافر مشکی شرکت کرد. در زیر پافر او یک پیراهن مینی مشکی به تن کرده بود و در مراسمی که در سالن تئاتر Eccles Center برگزار شد، حاضر شد. لباس منتخب او همچنین از ورساچه، دارای طرح چهارخانه کم رنگی بود.

بازیگر سریال Princess Diaries موهای خود را خیلی ساده درست کرده بود و آرایش را با سایه چشم ساده و رژ لب قرمز روشن بسیار طبیعی تکمیل کرده بود. یک کیف کوچک، یک گردنبند طلای ظریف، گوشواره های حلقه ای طلا، یک دستبند نقره و چندین حلقه برای تکمیل استایل خود به همراه داشت.

منبع Thenews

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =