مارتین لارنس و ویل اسمیت در Bad Boys 4 حضور دارند

ویل اسمیت در Bad Boys 4

«پسرهای بد» رسماً بازمی‌گردند مارتین لارنس و ویل اسمیت در Bad Boys 4 حضور دارند. آنها اعلام کردند که برای چهارمین فیلم این فرانچایز با هم متحد خواهند شد.

طبق خبرهای سینمایی مووی 21 سونی پیکچرز تایید کرد که دنباله بدون عنوان در مراحل اولیه پیش تولید است و عادل الاربی و بلال فلاح برای کارگردانی انتخاب شده اند. آنها فیلم « Bad Boys for Life» در سال 2020 را کارگردانی کردند که 25 سال پس از اولین «پسران بد» اسمیت و لارنس را در نقش کارآگاهان میامی ساخته شده بود. فیلم منتشر شد مدت کوتاهی پس از اکران این دنباله در سینماها، سونی اعلام کرد که چهارمین فیلم «پسران بد» در حال ساخت است و « Bad Boys for Life» به عنوان یکی از آخرین فیلم‌های پرفروش دوران پیش از همه‌گیری، 426.5 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی کسب کرد.

اما در هفته گذشته گفته شد که لارنس ویل اسمیت در Bad Boys 4 حضور دارند. این خبر با انتشار یک ویدیوی دیدار مجدد در رسانه‌های اجتماعی تایید شد. این ویدیو اسمیت را دنبال می کند که او به سمت خانه لارنس می رود. با رسیدن به خانه لارنس، این دو نفر اعلام کردند که فیلم چهارم رسماً در راه است.  به این ترتیب دنباله‌ای که هنوز نام‌گذاری در مسیر ساخت قرار گرفت.

ویل اسمیت در Bad Boys 4

مصاحبه لارنس

در ماه ژوئیه لارنس در مصاحبه ای به روز رسانی پروژه را تأیید کرد. و گفت پس از سیلی زدن اسمیت به کریس راک در اسکار 2022 برخی درباره سرنوشت این فیلم مردد شده بودند. اما در حال حاضر باید بگم که فیلم هنوز در حال ساخت است.

فیلم اصلی «پسرهای بد» 141 میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورد. در حالی که دنباله «پسران بد II» در سال 2003 مجموعاً 273 میلیون دلار فروخت. و « Bad Boys for Life» موفق شد مجموع دو فیلم قبلی را پشت سر بگذارد.

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =