رتبه‌بندی بهترین سریال های Star Wars

بهترین سریال های Star Wars

با The Clone Warsand Rebels در قالب انیمیشن، و در کنار سریال هایی مانند Obi-Wan Kenobian و The Mandalorian، این فرنچایز به گسترش در قلمروهای جدید و جسورانه ادامه می دهد. با معرفی بهترین سریال های Star Wars همراه مووی 21 باشید.

9. The Book of Boba Fett (2021)

The Book of Boba Fett از بهترین سریال های Star Wars

Boba Fett (با بازی Temeura Morrison) پس از حضور در Mandalorian با شدت بیشتری به این فرنچایز بازگشته است. او با جایگزینی Jabba the Hutt به عنوان ارباب جنایتکار جدید Tatooine شروع به تثبیت جایگاه خود می کند.

منتقدان می‌دانستند که این سریال هرگز نمی‌تواند به طور کامل طرفدارانی را که دهه‌ها منتظر محتوای بیشتری درباره Boba بودند، راضی کند. با این حال، عملکرد موریسون واقعاً برجسته بود.

8. Obi-Wan Kenobi (2022)

Obi-Wan Kenobi از بهترین سریال های Star Wars

پس از ربوده شدن پرنسس لیا توسط امپراتوری کهکشانی، اوبی وان (ایوان مک گرگور) مجبور می شود از مخفیگاه خارج شود. این منجر به یک دیدار مجدد اجتناب ناپذیر با دوست سابق خود، دارث ویدر می شود.

مطلب مرتبط: ۱۰ دنیای فانتزی که ردیتورها دوست دارند در آنها زندگی کنند

مک گرگور به راحتی به لباس جدای خود بازگشت و هیدن کریستنسن نیز تحت تأثیر او قرار گرفت. در حالی که این سریال در داستان گویی بی‌ایراد نبود، اما با بازگردانی های فراوان، طرفداران این سریال را راضی کرد.

7. Star Wars: The Bad Batch (2021)

Star Wars: The Bad Batch از بهترین سریال های Star Wars

“Bad Batch” گروهی از کلون های آزمایشی است که برای اولین بار در The Clone Wars ظاهر شدند. آنها اکنون باید پس از پایان جنگ در دنیای جدیدی شروع به حرکت کنند.

برخی احساس می‌کردند که تلاش‌های سریال برای تجسم شخصیت‌های اصلی باعث می‌شود که آنها مانند کهن الگوهای قابل پیش‌بینی باشند. با این حال، این اثر نمونه دیگری از انیمیشن های جنگ ستارگان بود. این اثر اکشن و ماجراجویی عالی با هیجان فراوان ارائه کرد. این سریال یکی از بهترین سریال های Star Wars است.

6. The Mandalorian (2019)

The Mandalorian از بهترین سریال های Star Wars

این سریال داستان یک شکارچی فضل تنها را نشان می دهد که راه خود را به سمت بیرونی کهکشان می کشاند. او هدف جدیدی پیدا می کند که مسیر او را کاملاً تغییر می دهد.

مطلب مرتبط: تریلر فصل سوم سریال The Mandalorian

این سریال اثری انقلابی بود. اجرای فوق‌العاده پدرو پاسکال با شخصیت گروگو که خودش محبوبیت جهانی پیدا کرده است، به خوبی در محبوبیت این اثر ایفای نقش می‌کند. حتی فصل 2 با بازگشت عالی لوک اسکای واکر (مارک همیل) به سبکی نمادین به پایان رسید. طرفداران از فصل 3 سریال The Mandalorian لذت خواهند برد، با این امید که سریال بتواند به مسیر چشمگیر خود ادامه دهد.

5. Star Wars: The Clone Wars (2008)

Star Wars: The Clone Wars از بهترین سریال های Star Wars

جنگ های کلون رویدادهای بین حمله کلون ها و انتقام سیث ها را به نمایش می گذارد. همانطور که جنگ در سراسر کهکشان بیداد می کند، کدام طرف در صدر قرار می گیرد؟

در حالی که در ابتدا این سریال برای کودکان هدف‌گذاری شد‌ه بود، این سریال انیمیشنی در واقع حاوی موضوعات تاریک بسیاری بود. این سریال بسیار مورد توجه قرار گرفت. فصل آخر با صداپیشگان فوق‌العاده‌ای مانند جیمز آرنولد تیلور، مت لنتر و اشلی اکستاین، زمینه‌ای عالی به Revenge of the Sith اضافه کرد.

4. Andor (2022)

Andor از بهترین سریال های Star Wars

Andor به عنوان پیش درآمد Rogue One و Star Wars اصلی عمل می کند. داستان فیلم درباره دزدی است که کاسیان آندور (دیگو لونا) در پنج سالی که منجر به ساخت آن فیلم‌ها شد، جاسوس شد.

این فرنچایز که به عنوان سومین سریال تلویزیونی جنگ ستارگان در سال 2022 می باشد، کاملاً محبوب است. منتقدان فصل اول Andor را دوست داشتند و آن را کمتر یک اسپین آف و بیشتر یک درام جاسوسی با داستانی بسیار جذاب می دانستند. بی‌صبرانه منتظر فصل دوم این سریال که یکی از بهترین سریال های Star Wars است هستیم.

3. Star Wars: Visions (2021)

Star Wars: Visions از بهترین سریال های Star Wars

این سریال بر اساس مجموعه‌ای از فیلم های کوتاه انیمیشنی سا‌خته شد‌ه است. این اثر شامل سبک های انیمیشنی از شرکت ها و استودیوهای مختلف در سراسر جهان است.

این اثر به دلیل منحصر به فرد بودنش بسیار عالی است. توسط قانون فرنچایز محدود نشده است، و چیزی نیست که قبلاً دیده‌ایم. این سریال برای فصل دوم تمدید شد‌ه.

2. Star Wars: Rebels (2014)

Star Wars: Rebels از بهترین سریال های Star Wars

امپراتوری کهکشانی مجبور می شود آنچه را که از فرقه جدای باقی مانده است، شکار کند. در پس زمینه، شورشی شروع به ایجاد می کند.

این سریال مطمئناً برای دنبال کردن جنگ های بسیار موفق کلون ها چیزهای زیادی داشت. مشابه سریال های قبلی، Rebels مضامین تیره زیادی را در یک اثر که برای کودکان بود به نمایش گذاشت و شکافی را در بخش ناشناخته ای از جدول زمانی جنگ ستارگان پر کرد.

1. Star Wars: Tales of the Jedi (2022)

Star Wars: Tales of the Jedi از بهترین سریال های Star Wars

این سریال انیمیشن های کوتاه جدیدی را ارائه می دهد که بر اساس جدای‌ها سا‌خته شد‌ه است. کنت دوکو و آهسوکا تانو را در نقاط جالبی در جدول زمانی خود برجسته می کند.

این اسپین آف رفتاری را با شخصیت‌های خاصی که سزاوار آن بودند، به همراه داشت. این اثر از بهترین سریال های Star Wars می باشد.

منبع: Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − یک =