مایکل بی جردن: صحنه های مبارزه Creed 3 از انیمه الهام گرفته شده است

صحنه های مبارزه Creed 3

مایکل بی جردن اخیرا فاش کرده است که انیمه هایی مانند Dragon Ball Z الهام‌بخش بسیاری از صحنه های مبارزه Creed 3 بوده است. تحسین جردن از این ژانر و رویکرد منحصر به فرد آن در صحنه‌های مبارزه، به تمایل او برای خلق سکانس های جدید و تازه کمک کرده است.

سری فیلم های کرید که در سال 2015 آغاز شد. داستان آدونیس کرید پسر قهرمان سابق بوکس آپولو کرید را روایت می کند. زیرا او به دنبال ایجاد میراث خود در این ورزش است. دو فیلم اول فرنچایز به دلیل شخصیت‌های جذاب و صحنه‌های مبارزه هیجان‌انگیزشان مورد تحسین گسترده قرار گرفتند. با بر عهده گرفتن نقش کارگردان کرید 3 توسط جردن، طرفداران می توانند انتظار نگاه تازه ای به این مجموعه داشته باشند. جردن علاوه بر کارگردانی کرید 3، تهیه کنندگی فیلم ام جی ام را از طریق شرکت سازنده خود Outlier Society نیز برعهده دارد.

.

اخبار مرتبط: آخرین تریلر فیلم Creed III با بازی مایکل بی. جردن

صحنه های مبارزه Creed 3

انیمه های الهام گرفته شده

جردن در یک مصاحبه فاش کرد که تحت تأثیر تکنیک‌های مورد استفاده در انیمه برای خلق صحنه‌های مبارزه متفاوت از قسمت‌های قبلی فرنچایز قرار گرفته است. اشتیاق جردن به انیمه و سبک بصری منحصر به فرد آن باعث شده است. تا زوایای دوربین متمایز، حرکت و سرعت این ژانر را در صحنه های مبارزه Creed 3 بگنجاند. او توانایی های فیزیکی اغراق آمیز شخصیت های انیمه را به عنوان جنبه دیگری از ژانری که هدف خود قرار داده است ذکر کرد. برای گنجاندن در فیلم جردن به طرفداران هشدار داد که مراقب صحنه های الهام گرفته از نمایش هایی مانند My Hero Academia، Naruto، Megalo Box، Hajime no Ippo و Dragon Ball Z باشند.

جردن همچنین توضیح داد که چگونه شباهت های بین این انیمه ها و کرید 3 فراتر از سبک های مبارزه است.

صحنه های مبارزه Creed 3

استفاده از انیمه در فیلم

استفاده جردن از انیمه برای شکل دادن به صحنه های مبارزه Creed 3 نشان می دهد که چگونه این ژانر همچنان بر فرهنگ عامه در سطح جهانی تأثیر می گذارد. در سال‌های اخیر، انیمه به منبع اصلی الهام برای هنرمندان و سازندگان در زمینه‌های مختلف از جمله بازی‌های ویدیویی، موزیک ویدیوها و سریال‌های تلویزیونی تبدیل شده است.

با ورود کرید 3 به سینماها، نحوه واکنش تماشاگران به صحنه های مبارزه الهام گرفته از انیمه جالب خواهد بود. جردن با ترکیب اشتیاق خود به انیمه با تجربه خود به عنوان بازیگر و تهیه کننده، برداشت جدید و منحصر به فرد و هیجان انگیزی از فرنچایز Creed خلق کرده است که نوید می دهد مخاطبان را مجذوب خود کند. و مرزهای آنچه در فیلم سازی اکشن امکان پذیر است را جا به جا نماید.

منبع Gamerant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + هفده =