نقش جان سینا در فیلم باربی چیست؟

جان سینا در فیلم باربی

حضور جان سینا در فیلم باربی تایید شد.

تریلر جدیدی از فیلم لایو اکشن درباره عروسک اسباب‌بازی نمادین منتشر شده است که بازیگران آن را نشان می‌دهد.

مارگو رابی (باربی) و رایان گاسلینگ (کن) ستاره و بازیگر 45 ساله WWE یعنی جان سینا در فیلم باربی حضور دارند. پس از اینکه نام جان سینا در تیتراژ ظاهر شد همه مشتاق شدند تا بدانند نقش او در این فیلم چیست. قبلاً گزارش شده بود که جان سینا در این فیلم نقش عشق Dua را بازی خواهد کرد. اما در ادامه مشخص شد که نقش همسر دوآ را بازی می کند.

دوآ لیپا به عنوان یک پری دریایی در فیلم باربی حضور دارد. این خواننده 27 ساله یک کلاه گیس آبی آب نباتی و بیکینی صدفی شکل به تن کرده است که در پوستر کاراکترهای فیلم باربی مشاهده می شود.

دوآ در نقش یک پری دریایی زیبا بازی می کند و می گوید: «بعد از فیلمبرداری تعداد زیادی جلوه‌های ویژه به تصویر اضافه می‌شود. تا شخصیت پری دریایی تا حد ممکن روی صفحه نمایش خوب به نظر برسد. همه چیز تا اینجا خیلی خوب پیش رفته است و صحنه های زیادی برای فیلمبرداری باقی نمانده است.»

بازیگران همچنین شامل ویل فرل اسطوره هالیوود، اما مکی، نیکولا کوگلن بازیگر «بریجرتون» و دکتر هو، انکوتی گاتوا و ستاره مارول سیمو لیو هستند.

جان سینا در فیلم باربی

مصاحبه مارگو رابی

مارگو 32 ساله اخیراً گفت که فیلم گرتا گرویگ “همه چیزی است که تا به حال رویای آن را داشته اید”.

کمپانی سازنده LuckyChap Entertainment حقوق داستان فیلم را تضمین کرد و کارگردان «لیدی برد» اولین انتخاب او برای هدایت پروژه بود.

مارگو (تهیه کننده فیلم باربی) گفت: “من حدود چهار یا پنج سال است که روی این فیلم کار می کنم. و ما به دنبال گرتا [گرویگ] رفتیم. شاید سه نفر بودند که بخواهیم با آنها فیلم «باربی» بسازیم. و من فکر می‌کردم اگر گرتا بگوید نه…. اما خدا را شکر گفت بله. او واقعا درخشان است.”

سپس از مارگو پرسیدند: “آیا در فیلم خانه های باربی غول پیکر می سازید؟

مارگو پاسخ داد: “خانه های رویایی؟ چند خانه رویایی خواهید دید. و این همان چیزی خواهد بود که تا به حال آرزویش را داشته‌اید.»

«باربی» از ۲۱ جولای در سینماها اکران می‌شود.

منبع Capitalfm

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =