دنباله فیلم “Nobody 2” با بازی باب ادنکیرک سال آینده ساخته می شود

Nobody 2

در حالی که از اوت گذشته می‌دانستیم که تهیه‌کننده دیوید لیچ مشغول کار بر روی فیلم‌نامه‌ای برای Nobody 2 است. گروهی که در پشت صحنه این فیلم اکشن قرار داشتند، ساکت بودند. با این حال کلی مک کورمیک تهیه کننده، طی یک مصاحبه اعلام کرد که هدف آنها فیلمبرداری دنباله Nobody در سال آینده است.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 داستان فیلم درباره پدری بسیار آرام بنام هاچ بازی باب ادنکیرک است که در حومه شهر زندگی می‌کند. مردی که توسط سنگینی زندگی روزمره له شده است. اما پس از اینکه دزد به خانه او حمله می کند به یک قاتل بی رحم تبدیل می شود. هاچ به عنوان یک قاتل گذشته تاریکی دارد. اما تا آن زمان او عصبانیت خود را کنترل می کرد. با این حال پس از سرقت، چیزی در داخل هاچ می‌شکند و او را به تعقیب سازمانی که در پشت جنایت قرار دارد، هدایت می‌کند.

Nobody 2

ما می‌خواهیم بدانیم که Nobody 2 چه زمانی به سینماها می‌آید. اما همانطور که مک کورمیک به ما می‌گوید، گروه فیلم در تلاش هستند تا دنباله‌ای داشته باشند که از هر نظر از نسخه اصلی پیشی بگیرد. همانطور که او می گوید:

ما امیدواریم که بتوانیم تولید Nodoby 2 را در سال آینده انجام دهیم. بنابراین تئوری ما این است که فقط برای ساختن یک دنباله، نیازی به ساخت یک دنباله خوب نداریم. بلکه نیاز داریم یک دنباله عالی بسازیم. ما به فکر این هستیم که این کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم. فکر می‌کنیم امید زیادی وجود دارد که بتوانیم سال آینده یک شاهکار را ایجاد کنیم.» شکی نیست که مک کورمیک و بقیه خدمه Nobody 2 دنباله ای شایسته خواهند ساخت.

چه بازیگرانی در Nodoby 2 حضور دارد؟

Nobody توسط درک کولستاد، نویسنده جان ویک نوشته شده است و همچنین بازیگرانی چون کانی نیلسن، کریستوفر لوید، مایکل آیرونساید، RZA و گیج مونرو در آن بازی کرده اند.

منبع Collider

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =