تاریخ اکران انیمیشن War of the Rohirrim ارباب حلقه ها تا دسامبر 2024 به تعویق افتاد

تاریخ اکران انیمیشن War of the Rohirrim

انیمیشن The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim محصول نیو لاین از تاریخ اکران خود در ۱۲ آوریل ۲۰۲۴ به ۱۳ دسامبر تغییر داد. تاریخ اکران انیمیشن War of the Rohirrim نیز مانند Dune 2 و Godzilla X Kong دستخوش تغییر شد.

این حرکت ناشی از واکنش زنجیره ای برادران وارنر است که به دلیل اعتصاب بازیگرا ن ونویسندگان در حال انجام است. فیلم Dune: Part Two به دلیل در دسترس نبودن بازیگران برای تبلیغ و مراسم افتتاحیه در طول اعتصاب بازیگران، مجبور به جابه‌جایی شد.

War of the Rohirrim Godzilla X Kong نیز با تغییر تاریخ اکران همراه شد .که در برابر راه‌اندازی مجدد فیلم The Karate Kid توسط سونی قرار خواهد گرفت. انیمیشن The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim به کارگردانی کنجی کامیاما 183 سال قبل از اتفاقاتی که در سه گانه اصلی New Line Lord of the Rings روایت می شود، می گذرد.

پیش از این قرار بود جشنواره فیلم انسی که ویژه انیمیشن است. میزبان نگاه اول به The War of the Rohirrim: The Lord Of The Ring در 13 ژوئن باشد. این سایت حتی فهرست خود را به روز کرد تا نشان دهد که مدت زمان انیمه‌ The War of the Rohirrim برادران وارنر 130 دقیقه خواهد بود. و اعلام شده بود که این انیمیشن در میان 50 فیلم برتر انیمیشن تمام دوران قرار می گیرد. اما با شروع اعتصاب روند کارها از کنترل خارج شد.

تاریخ اکران انیمیشن War of the Rohirrim

داستان انیمیشن

جنگ روهیریم بر سرنوشت خاندان هلم هامرهند پادشاه توانا روهان شخصیتی از ضمیمه های ارباب حلقه ها: بازگشت پادشاه اثر جی آر آر تالکین متمرکز است. برایان کاکس صداپیشگی شخصیت اصلی فیلم را بر عهده خواهد داشت.

داستان فیلم از این قرار است که حمله ناگهانی ولف یک ارباب دانلند باهوش و بی‌رحم که به دنبال انتقام مرگ پدرش است. هلم و مردمش را مجبور می‌کند تا آخرین ایستادگی جسورانه‌ای را در قلعه باستانی هورنبورگ داشته باشند. قلعه‌ای قدرتمند که بعداً شناخته خواهد شد. در این میان هرا دختر هلم که خود را در وضعیت ناامیدکننده‌ای قرار می‌دهد. باید رهبری مقاومت در برابر دشمن مرگباری را که قصد نابودی کامل آن‌ها را دارد، به دست بگیرد.

جنگ روهیریم توسط فیلیپا بوینز برنده اسکار از تیم فیلمنامه نویس سه گانه ارباب حلقه ها و هابیت تهیه شده و جوزف چو (Blade Runner: Black Lotus سریال تلویزیونی) تهیه شده است. گروه نویسندگی فیبی گیتینز و آرتی پاپاجئورگیو فیلمنامه را بر اساس فیلمنامه ای از جفری آدیس و ویل متیوز بر اساس کتاب تالکین نوشته اند. تیم همکاران خلاقی که از سه گانه ارباب حلقه ها بازگشته اند. همچنین شامل آلن لی و ریچارد تیلور برنده اسکار و جان هاو، تصویرگر تالکین است.

تاریخ اکران انیمیشن War of the Rohirrim

صداپیشگان انیمیشن

صداپیشگان همچنین شامل گایا وایز، میراندا اتو، لورین اشبورن (بریدگرتون نتفلیکس)، یزدان قفوری (من آمدم)، بنجامین وین رایت (دنیای بی‌بی‌سی وان در آتش)، لارنس اوبونگ ویلیامز (دروازه)، شان دولی (ویچر از نتفلیکس) هستند. ، مایکل وایلدمن (هدایای سریع و خشمگین: هابز و شاو)، جود آکووودیک (جانوران هیچ ملتی)، بلال حسنا (جرقه های بی بی سی) و جانین دوویتسکی (بنیدرم از ITV).

سونی هنوز قرار نیست پس از Spider-Man: Beyond the Spider-Verse، دنباله فیلم پرفروش جهانی تابستان امسال یعنی Spider-Man: Beyond the Spider-Verse را اکران کند. Beyond the Spider-Verse در ابتدا برای آخر هفته عید پاک، 29 تا 31 مارس 2024 برنامه ریزی شده بود. اما به طور موقت از تقویم اکرن ها خارج شد تا بتواند در یک تاریخ مناسب اکران شود.

همچنین دلیل دیگر تغییر تاریخ اکران انیمیشن مرد عنکبوتی این است که به دلیل اعتصاب SAG-AFTRA صداپیشگان و بازیگران برای ضبط صدای خود در دسترس نبودند.

منبع Deadline

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 3 =