مدت زمان انیمه‌ The War of the Rohirrim مشخص شد

مدت زمان انیمه‌ The War of the Rohirrim

جشنواره فیلم انسی گزارش می دهد که مدت زمان انیمه‌ The War of the Rohirrim مشخص شده است و با یک انیمه 130 دقیقه ای رو به رو خواهیم بود.

جشنواره فیلم انسی ویژه انیمیشن که میزبان نگاه اول به The War of the Rohirrim: The Lord Of The Ring در 13 ژوئن است. فهرست سایت خود را به روز کرده است تا نشان دهد که مدت زمان انیمه‌ The War of the Rohirrim برادران وارنر 130 دقیقه خواهد بود. این انیمیشن در میان 50 فیلم برتر انیمیشن تمام دوران قرار می گیرد.

این پروژه برای اولین بار در ژوئن 2021 اعلام شد و تا آوریل 2024 نمایش داده نخواهد شد. برای مقایسه، جدیدترین انیمه ماکوتو شینکای Suzume که در مارس 2020 تولید آن آغاز شد. در اوایل سال جاری در سینماها به نمایش درآمد.

کنجی کامیاما کارگردان WOTR همچنین مشغول کارگردانی پروژه‌های دیگری مانند: Ultraman، Blade Runner: Black Lotus، و Ghost in the Shell: SAC 2045 است.

مدت زمان انیمه‌ The War of the Rohirrim

تکنیک های ساخت انیمیشن: ترکیب دو بعدی / سه بعدی

نکته دیگری که در بررسی کلی انسی قابل توجه است. تکنیک هایی ست که برای ساخت انیمیشن ذکر شده است.

البته بسیاری از موارد گفته شده است که The War of the Rohirrim به صورت دو بعدی ساخته می شود. زیرا به محض اینکه کلمه “انیمیشن سه بعدی” حتی زمزمه می شود، همه به شدت وحشت می کنند. اما ترکیب 2 بعدی/3 بعدی معمولاً برای افکت ها یا پس زمینه ها حتی در برخی از محبوب ترین انیمه ها به یک عنصر اصلی تبدیل شده است و وقتی با مهارت اجرا می شود، می تواند نتیجه ای قابل قبول و جذاب داشته باشد.

مدت زمان انیمه‌ The War of the Rohirrim

تکنیک های متحرک سازی: روتوسکوپی

روتوسکوپی یکی دیگر از شگفتی‌های دنیای انیمیشن و جلوه های ویژه است. اگرچه گفته می شود که از «فناوری موکاپ آواتار» برای The War of Rohirrim استفاده می شود.

طبق اخبار فیلم و سریال مووی 21 بسیاری از افراد فعال در حوزه انیمیشن حدس می زنند که از این فناوری برای متحرک سازی اسب ها استفاده شود. زیرا همانطور من در مورد هنر انیمیشن سازی می دانید “اسب ها کابوس های انیماتورها هستند. زیرا مترحک سازی سختی دارند و جزئیاتی زیادی وجود دارد که باید تک به تک  بر روی آنها کار شود”. بدون شک در این انیمیشن شاهد حرکت اسب های زیادی خواهیم بود.

در مقایسه کامیاما و گروهش سه سال برای توسعه و تولید فرصت دارند، آنها همه چیز را روتوسکوپی نخواهند کرد و از مزایای سایر روش های انیمیشن دیجیتال نیز استفاده خواهند کرد. زیرا به نظر می رسد که مشکلی با بودجه مالی نداشته باشند. البته گفته می شود که می‌توان از روتوسکوپی برای نبردها استفاده کرد.

مدت زمان انیمه‌ The War of the Rohirrim

پیش بینی انسی از این انیمیشن

فیلیپا بوینز،تهیه کننده اجرایی و جوزف چو تهیه کننده کامیاما در انسی برای ارائه 75 دقیقه ای پشت صحنه در اقتباس خود از داستان انیمیشن که در ضمائم ارباب حلقه ها آمده است، حضور دارند. این جلسه توسط تهیه کننده همکار جیسون دیمارکو مدیریت خواهد شد.

در اینجور جلسات بیشتر افرادی شرکت می کنند که در ساخت انیمیشن نقشی نداشتند و در واقع هیچ برخوردی با روند ساخت ندارند. در نهایت تنها با یک انیمیشن تمام شده رو به رو هستند. و قرار است 75 دقیقه در مورد کاراکترها و مفهوم انیمیشن و مدت زمان انیمه‌ The War of the Rohirrim صحبت کنند.

احتمالا یک تیزر از انیمیشن پخش می شود و مجیان در ادامه شر وع به صحت می کنند.

 به خاطر می‌آورم که پیتر جکسون این کار را برای The Desolation of Smaug انجام داد و بیشتر به دلیل انتخاب کلیپ‌هایی با تمرکز بر بیلبو مارتین فریمن باعث جذب بیشتر مخاطبان شد. البته نباید انتظار دیالوگ های خاص در این جلسه را داشت.

نویسنده این انیمیشن Staffer Demosthenes از سال 2001 با TheOneRing.net همکاری داشته است.، ابتدا به عنوان سردبیر اخبار، سپس به عنوان سردبیر اصلی اخبار در طول ساخت فیلم های هابیت خدمت می کند. اکنون او بر روی ویژگی ها و تجزیه و تحلیل تمرکز می کند.

منبع Theonering

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − پنج =