پخش اولین تصاویر و داستان انیمیشن Elemental

انیمیشن Elemental

پیکسار اولین تصویر از فیلم آینده اش Elemental که در سال 2023 اکران خواهد شد را به همراه بازیگران و جزئیات داستان فاش کرد.

پیکسار جزئیات جدیدی از فیلم آینده‌اش Elemental از جمله اولین تصاویر، پوستر و جزئیات داستان را منتشر کرده است. از زمان تأسیس در دهه 1980 استودیوی انیمیشن پیکسار به تولید برخی از شناخته‌ شده‌ترین فیلم‌های انیمیشن، از اولین فیلم یعنی داستان اسباب‌بازی ها تا آخرین فیلم خود یعنی لایت‌یر پرداخته است. این استودیو با کسب موفقیت های فراوان از نظر تجاری و انتقادی عملکرد خوبی داشته است و بسیاری از فیلم های آن در میان پردرآمدترین فیلم های انیمیشن تمام دوران قرار دارند. علاوه بر این، فیلم‌های پیکسار اغلب جوایز متعددی از جمله جوایز اسکار و گرمی را به دست آورده‌اند.

انیمیشن Elemental

داستان انیمیشن Elemental

به گزارش مووی 21 پیکسار از طرح‌های اصلی فیلم بعدی خود Elemental رونمایی کرد. این اعلام با هنر مفهومی فیلم همراه بود که طرح هایی از شخصیت های آتش و آب را آشکار می کرد. همچنین تایید شد که این فیلم در ژوئن 2023 اکران خواهد شد. پیتر سون که به خاطر کارگردانی دایناسور خوب پیکسار شناخته شده است، هدایت Elemental را بر عهده خواهد داشت.

اکنون در نمایشگاه سالانه D23 دیزنی جزئیات بیشتری از Elemental Pixar را فاش شده است. تصویر و پوستر نگاهی اجمالی به شخصیت‌های Ember و Wade دارد که به ترتیب توسط لی لوئیس و Mamoudou Athie بازی می‌کنند. امبر و وید در شهری زندگی می کنند که ساکنان آن همگی از آتش، آب، زمین (خاک) یا هوا تشکیل شده اند. Elemental پیوند بین Ember و Wade را کشف خواهد کرد.

انیمیشن Elemental

هدف این انیمیشن بررسی موضوعات متنوع از طریق عناصر مختلف ساکن در همان شهر است. بر اساس این فرض، به نظر می رسد که فیلم دارای تصاویر زیبا و رنگارنگ باشد. زیرا انیماتورها برای زنده کردن این شهر پر جنب و جوش تلاش بسیاری کرده اند. با این حال، پیکسار تا کنون همه چیز را مانند یک راز نگه داشته است و فقط شخصیت‌های اصلی را نشان داده است. شخصیت‌پردازی‌های امبر و وید بیرا زیبا و جذاب طراحی شده اند.

با توجه به عملکرد ناامید کننده لایت یر، پیکسار احتمالاً مشتاق است تا برای فیلم های جدید خود سر و صدای زیادی به پا کند.

منبع Screenrant

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =