بخشی از موزیک ویدیو «ضد قهرمان» تیلور سوئیفت حذف شد

ضد قهرمان

موزیک ویدیو تیلور سوئیفت برای تک‌آهنگ اصلی «ضد قهرمان» به‌منظور حذف صحنه‌ای ویرایش شده است که نشان می‌دهد او روی ترازوی حمام که عبارت «چاق» روی آن نوشته شده است، پا می‌گذارد.

Variety می‌تواند تأیید کند که ضد قهرمان موزیک ویدیو در Apple Music دیگر این عبارت را نشان نمی‌دهد. در عوض، ضد قهرمان فقط با چهره‌ای ناامید به او نگاه می‌کند. موزیک ویدئو در یوتیوب همچنان عبارت “چاق” را نشان می دهد.

حدس و گمان در مورد استدلال پشت حذف این فریم ها از بحث های آنلاین در مورد صحنه ناشی می شود. که از آن زمان توسط برخی به عنوان “ضد چاقی” برچسب گذاری شده است. زیرا نشان می دهد که چاق بودن یک چیز منفی است.

سوئیفت در یک پست اینستاگرامی که انتشار این موزیک ویدیو را تبلیغ می‌کند (که او نویسنده و کارگردانی آن است) می‌گوید که سناریوهای کابوس‌آمیز و افکار مزاحم [در زمان پخش] در واقع برای خودش اتفاق افتاده بود. ویدئو با کلمات و جملاتی مانند «بعضی وقت‌ها احساس می‌کنم همه بچه‌ای جذاب هستند / و من هیولایی روی تپه هستم».

ضد قهرمان

اختلال خوردن

طبق اخبار سلبریتی مووی 21 سوئیفت در گذشته در مورد مبارزه با یک اختلال خوردن صحبت کرده است که به طور گسترده در مستند نتفلیکس 2020 “Miss Americana” نمایش داده شد. در این فیلم سوئیفت اعتراف می کند که در گذشته مواقعی بوده که در آن احساس خوبی نسبت به بدن خود نداشته است. او می گوید:” شکم من خیلی بزرگ بود. در حدی که یکی به من گفت به نظر باردار می رسم. این حرف باعث شد که من گرسنگی بکشم و غذا نخورم.”

سوئیفت بعداً در مورد آنچه که برای در Variety از سر گذرانده توضیح داد و گفت که صحبت کردن در مورد آن برای مستند برای او دشوار است.

نمی‌دانستم با صحبت کردن در مورد تصویر بدن و صحبت کردن در مورد چیزهایی که برای من ناسالم بوده است، احساس راحتی کنم یا نه. او گفت اما شیوه ای که لانا (کارگردان فیلم) داستان را روایت می کند واقعا منطقی است. من آنقدر که باید درباره این موضوع صریح نیستم. زیرا افراد زیادی هستند که می توانند به روشی بهتر در مورد آن صحبت کنند. اما تنها چیزی که می دانم تجربه خودم است.»

منبع Variety

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 1 =